مشخصات ردمی K50

تصاویر و مشخصات شیائومی ردمی K50 و ردمی K50 پرو منتشر شد

شیائومی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ از سری Redmi K50 رونمایی می‌کند. حالا شاهد انتشار تصاویر و برخی مشخصات ردمی K50 و ردمی کی ۵۰ پرو هستیم.

بر اساس شایعات منتشر شده نباید تا اوایل بهمن ماه انتظار معرفی سری Redmi K50 را داشته باشیم؛ اما این موضوع سبب نشده که برخی منابع چینی از انتشار مشخصات ردمی K50 و ردمی K50 پرو خودداری کنند.

حساب کاربری Panda is bald اعلام کرده است که هر سه مدل سری ردمی K50 (کی ۵۰، کی ۵۰ پرو و کی ۵۰ پرو پلاس) به تراشه کوالکام اسنپدراگون ۸۹۵ مجهز خواهند کرد و از حداکثر شارژ ۶۷ وات پشتیبانی خواهند کرد.

مشخصات ردمی K50

همچنین حساب کاربری دیجیتال چت استیشن نیز برخی دیگر از مشخصات سری ردمی K50 را منتشر کرده است. ظاهرا شیائومی می‌خواهد از نسل جدید پنل E5 سامسونگ با رزولوشن +۲K و نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز استفاده کند.

مشخصات ردمی K50

رندر‌های جدید منتشر شده به شباهت طراحی بخش دوربین سری ردمی K50  و هواوی P50 اشاره دارند و البته برآمدگی دوربین پشتی نیز به این شباهت افزوده است.

علاوه بر اینها، به احتمال زیاد دوربین سلفی در حفره مرکزی نمایشگر جای خواهد گرفت. البته برخی منابع نیز از احتمال استفاده از دوربین زیر نمایشگر سخن گفته‌اند؛ اما چنین چیزی بسیار دور از انتظار است.

مشخصات ردمی K50

شیائومی پیش از این نیز از کاربران خواسته بود تا انتظارات خود از سری ردمی K50 را عنوان کنند و به صورت تلویحی وعده نمایشگر با کیفیت بیشتر و سرعت شارژ‌ بالاتر را داده بود.

شیائومی رابطه خوبی با شرکت آمریکایی کوالکام دارد و معمولا در زمره اولین شرکت‌هایی است که گوشی‌های خود را با تراشه‌های جدید کوالکام عرضه می‌کند. به احتمال زیاد این رویه برای جدیدترین تراشه پرچمدار بعدی این شرکت یعنی اسنپدراگون ۸۹۵ نیز ادامه خواهد یافت.

هنوز بسیاری از مشخصات مهم سری ردمی K50 مشخص نیستند؛ اما زمان زیادی تا عرضه گوشی‌های جدید ردمی باقی مانده و قطعا در ماه‌های آینده شاهد انتشار اخبار بیشتری از آنها خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*