بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر معرفی شد؛ لوکس‌ترین سدان Bentley

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر معرفی شد. محصول جدید بنتلی توانسته سطح جدیدی از یک خودرو لوکس را به نمایش بگذارد. در ادامه با لوکس‌ترین سدان Bentley آشنا می‌شویم.

شرکت بنتلی به صورت رسمی از لوکس‌ترین سدان خود یعنی فلایینگ اسپور مولینر – Bentley Flying Spur Mulliner پرده برداشت؛ خودرویی که سطح جدیدی از یک خودرو لوکس را ارائه می‌دهد. بنتلی قرار است این خودرو را در هفته خودرویی مونتری به معرض نمایش بازدیدکنندگان بسیار ثروتمند خود بگذارد.

مشخصات بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

طراحان برای جلوپنجره و تریم کروم در بخش پایینی بنتلی فلایینگ اسپور مولینر از الگوی الماسی دوبل استفاده کردند و همچنین نشان معروف بنتلی که به شکل الکترونیکی جمع می‌شود نیز روی کاپوت خودنمایی می‌کند.

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

روی ورودی گلگیرها شاهد برند مولینر هستیم و آینه‌های جانبی نیز با رنگ نقره‌ای خود بسیار جذاب به نظر می‌رسند. طراحان برای این سدان از رینگ‌های 22 اینچی پولیش خورده با عناصر خاکستری استفاده کردند که نمای خاصی را در بخش جانبی به وجود آورده است.

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

مشتریان برای کابین این سدان لوکس نیز می‌توانند چند ترکیب سفارشی و رنگی شامل چرم آبی، چرم شتری و دوخت‌های سفید را انتخاب کنند. علاوه بر این امکان انتخاب ترکیبی از رنگ‌ها و تریم‌های دیگر نیز برای کابین این خودرو وجود دارد.

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر به شکل استاندارد از ویژگی‌های سواری مولینر از جمله الگوی دوخت الماس در الماس روی صندلی‌ها و طراحی چرم سه‌بعدی روی پانل درها بهره می‌برد.

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

طراحان برای سرنشینان عقب نیز میزهای پیک نیک با عملکرد برقی را در نظر گرفتند. همچنین کنسول‌های مرکزی و عقب نیز از طرحی مشابه الماس بهره می‌برند. روی داشبورد هم ساعت مولینر به چشم می‌خورد که توانسته فضای لوکسی را به وجود آورد. همچنین برند مولینر برای این سدان لوکس کلیدهای چرمی و در جعبه هدیه دست‌ساز مشابه طرح کابین در نظر گرفته است.

بنتلی فلایینگ اسپور مولینر

این سدان نخستین محصول مولینر با قوای محرکه هیبریدی محسوب می‌شود. این خودرو با موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری هیبریدی با قدرت 536 اسب بخار و گشتاور 750 نیوتن‌متر عرضه خواهد شد و امکان سفارش موتور 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو با قدرت 542 اسب بخار و گشتاور 770 نیوتن‌متر نیز وجود دارد. البته مشتریانی که خواهان قدرت بیشتر هستند می‌تواند نسخه 12 سیلندر و 6 لیتری توئین توربو را سفارش دهند که قادر به تولید قدرتی برابر با 626 اسب بخار و گشتاور 900 نیوتن‌متر است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*