محصولات کیا

محصولات کیا در امارات با چه قیمتی به فروش می‌رسند؟

در این مطلب بررسی می‌کنیم که قیمت محصولات کیا در کشورهای همسایه چگونه است و چه تفاوتی با قیمت این خودروها در بازار ایران وجود دارد.

طرح آزادسازی واردات خودرو توسط مجلس به تصویب رسیده است. در صورت اجرای این طرح محتمل‌ترین گزینه برای واردات، محصولات محصولات کیا خواهند بود.

به تازگی مجلس طرح ساماندهی بازار خودرو را به تصویب رسانده است که در صورت نهایی شدن و به اجرا درآمدن آن واردات خودروهای صفر و همچنین خودروهای کارکرده سه سال ساخت امکان‌پذیر می‌شود. محتمل‌ترین مقصد برای واردات خودرو به ایران کشور امارات و همچنین محتمل‌ترین گزینه محصولات کیا کره جنوبی خواهد بود. از این رو واردکنندگان خودرو قیمت اتومبیل در امارات را مورد توجه ویژه قرار خواهند داد. مطابق با طرح ساماندهی بازار خودرو ورود خودرو به کشور به وسیله افراد حقیقی یا حقوق و البته با منشأ ارز خارجی امکان‌پذیر است. مثلا شخص ایرانی می‌توان با استفاده از سرمایه خود در کشورهای دیگر واردات خودرو انجام دهد. با اجرایی شدن این طرح ایرانی‌هایی که در کشورهای همسایه با خرید ملک و… سرمایه‌گذاری کرده‌اند می‌توانند سرمایه خود را تبدیل به اتومبیل کرده و به کشور وارد کنند.

لازم به ذکر است که تنها خودروهای هیبریدی، برقی،‌ بنزینی با برچسب انرژی b یا بالاتر و همچنین خودروهای دارای شاخصه ایمنی سه ستاره و بالاتر امکان ورود به کشور را خواهند داشت. جدول زیر شامل خودروهایی است که ورود آن‌ها به کشور امکان‌پذیر می‌باشد.

قیمت محصولات کیا در کشور امارات

مدلسال ساختقیمت به درهمقیمت به تومان
تلوراید۲۰۲۱۱۲۳،۰۰۰۸۶۱،۰۰۰،۰۰۰
اسپورتیج۲۰۲۱۶۹،۹۰۰۴۸۹،۰۰۰،۰۰۰
کادنزا۲۰۲۱۹۷،۰۰۰۶۸۰،۰۰۰،۰۰۰
نیرو۲۰۲۱۹۴،۳۹۵۶۶۰،۰۰۰،۰۰۰
سلتوس۲۰۲۱۶۸،۰۰۰۴۷۶،۰۰۰،۰۰۰
سونیت۲۰۲۱۶۳،۰۰۰۴۴۱،۰۰۰،۰۰۰
سراتو۲۰۲۱۵۹،۹۰۰۴۱۹،۰۰۰،۰۰۰
ریو هاچ بک۲۰۲۱۴۹،۹۰۰۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰
پیکانتو۲۰۲۱۴۳،۰۰۰۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰
پگاس۲۰۲۱۴۱،۹۰۰۲۹۳،۰۰۰،۰۰۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*