رفع مشکلات واتساپ

راه حل تمسخر آمیز تلگرام برای رفع مشکلات واتساپ

در ادامه کنایه‌های تلگرام به واتس اپ، بار دیگر اکانت تلگرام در توییتر با انتشار یک پست راه حل تمسخرآمیزی را برای رفع مشکلات واتساپ ارائه کرده است.

تمسخر واتساپ توسط تلگرام پایانی ندارد و اکانت تلگرام باز هم رقیب خود یعنی واتس اپ را مسخره کرده است. از ساعاتی پیش، سرورهای اینستاگرام، واتساپ و فیس بوک دچار اختلال شده و کاربران نمی‌توانند در واتس اپ پیام ارسال کنند. این اختلال جهانی بوده و Whatsapp نیز با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تشکر از صبوری کاربران، اعلام کرد این مشکل به زودی حل می‌شود.

علاوه بر این اختلالات، واتساپ مشکلات و محدودیت‌های زیادی دارد که این مشکلات باعث شده بسیاری از کاربران از آن ناراضی باشند و از سوی دیگر، تلگرام نیز به آن طعنه زده است. به عنوان مثال، به تازگی تلگرام در اکانت توییتر خود یک عکس میم را منتشر کرد که در آن به نبود قابلیت حذف دو طرفه پیام در واتساپ کنایه زده است.

برای رفع مشکلات واتساپ این کار را انجام دهید

تلگرام حالا برای بار دیگر واتساپ را به سخره گرفته است. کاربری در توییتر نوشت در واتس اپ گریه می‌کند و اکانت توییتری تلگرام نیز در پاسخ به این توییت، عکس زیر را منتشر کرده و نوشت شما می‌توانید آن را حل کنید. در واقع تلگرام از این کاربر خواسته با پاک کردن واتس اپ مشکل خود را برطرف کند.

رفع مشکلات واتساپ

هچنین یکی دیگر از کاربران از تلگرام پرسیده که شما چرا واتس اپ را دانلود کرده‌اید که اکانت توییتری تلگرام در پاسخ به سوال نوشت:

اگر شما دشمن خودتان را بشناسید نیازی نیست از نتیجه صدها جنگ نیز بترسید. نگران نباشید، من آن را روی یک گوشی یک بار مصرف ایزوله کرده‌ام.

رفع مشکلات واتساپ

به روزرسانی:

پاول دوروف و تلگرام دست از سر واتساپ برنمی‌دارند و از اختلالات به وجود آمده برای این پیام رسان نیز نهایت استفاده را می‌کنند تا هر چه بیشتر عملکرد واتساپ را به سخره بگیرند. در ادامه این تمسخر و کنایه‌ها، تلگرام اقدام جالبی در پیام رسان اجتماعی خود کرده است. در صورتی که شما کلمه واتساپ را در تلگرام تایپ کنید، ایموجی لاک پشت به نمایش گذاشته می‌شود تا به این ترتیب سرعت واتس اپ را تحقیر کنند. همچنین اگر کلمه تلگرام را تایپ کنید، ایموجی موشک نشان داده می‌شود تا تلگرام به این صورت به سرعت بالای پیام رسان خود بنازد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. جالبه تلگرام هم از دسترس خارج شده!!!!! ههههههههههههه هی هی هی هی

    و جالب تر اینکه توییتر هم از دسترس خارج شده

    به زودی مردم بی کار جهان میریزن تو گوگل این قدر جستجوی الکی می کنن تا گوگل هم از دسترس خارج بشه و بعدش میریزن تو bing و اون هم سه سوته دان میشه و بعدش ملت بی کار میریزن تو ویکیپدیا!!!

    باید گریست

    با سپاس