گوشی OnePlus 9RT

عیار گوشی OnePlus 9RT با یک سورپرایز در گیک‌بنچ سنجیده شد

گزارش‌های پیشین از وجود تراشه اسنپدراگون 870 در گوشی OnePlus 9RT حکایت داشتند؛ اما گیک‌بنچ خلاف این را نشان می‌دهد. وان پلاس 9 آر تی در تاریخ 23 مهر معرفی خواهد شد.

با نگاهی به نتایج بنچمارک گیک‌بنچ، می‌توان با اطمینان گفت که گوشی OnePlus 9RT از تراشه پرچمدار اسنپدراگون 888 قدرت می‌گیرد؛ چرا که اسم رمز چیپست دستگاه، lahaina است. اگر قرار بود مطابق شایعات اخیر از تراشه اسنپدراگون 870 استفاده کند، باید اسم رمز kona در این فهرست درج می‌شد.

از طرف دیگر، امتیاز آزمون‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای هم با عملکرد تراشه اسنپدراگون 888 تناسب بیشتری دارد. پس باید وان پلاس 9 آر تی را نسخه‌ی ارتقایافته‌ی وان پلاس 9 آر بدانیم.

بنچمارک وان پلاس 9 آر تی

البته برای آشنایی کامل با این دستگاه، باید 10 روز دیگر منتظر بمانیم؛ اما از دیگر مشخصات منتسب به آن، می‌توانیم به یک دوربین 50 مگاپیکسلی با سنسور IMX766 سونی اشاره کنیم. این همان سنسوری است که در گوشی‌های سری اوپو فایند ایکس 3 هم استفاده شد.

حتما می‌دانید که کمپانی چینی از معرفی گوشی‌های وان پلاس 9 تی و 9 تی پرو منصرف شده؛ تصمیمی که احتمالا به بحران کمبود تراشه در صنعت موبایل مرتبط است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*