گلکسی زد فولد نوت

گلکسی زد فولد نوت ، گوشی منعطف شگفت انگیز سامسونگ در راه است

تصاویری از یک گوشی تاشو جدید سامسونگ با یک قلم S Pen منتشر شده که ادعا می‌شود مربوط به گلکسی زد فولد نوت – Galaxy Z Fold Note است.

سپتامبر گذشته سامسونگ یک نام تجاری جدید تحت عنوان “Flex Note” را ثبت کرد و یک حق اختراع جدید برای یک گوشی تاشو بزرگ با پشتیبانی از قلم S Pen نیز بعد از ان به ثبت رسید. اکنون یک رندر سه‌‌بعدی به بیرون درز کرده که ادعا می‌شود مربوط به نسل آینده گوشی گلکسی نوت سامسونگ به نام گلکسی زد فولد نوت است.

سازندگان این رندرهای سه‌بعدی می‌گویند طرح‌ها را بر اساس عکس‌های مربوط به حق اختراع گوشی تاشو سامسونگ طراحی کرده‌اند. گرچه تمرکز اصلی حق اختراع سامسونگ روی توضیح ویژگی‌های نمایشگر این گوشی است، اما رندرهای سه بعدی منتشر شده یک ماژول دوربین کامل را روی قاب پشتی آن به نمایش می‌گذارند. در واقع بر اساس نام تجاری تازه ثبت شده سامسونگ ما باید این گوشی را گلکسی فلکس نوت بنامیم، ولی سازندگان این رندرها از نام “Galaxy Z Fold Note” برای این گوشی استفاده کرده‌اند.

گلکسی زد فولد نوت

وقتی به این تصاویر نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که چرا عبارت «نوت» در نام این گوشی گنجانده شده و از قلم S Pen در حالی پشتیبانی می‌کند که یک فضای مخصوص برای نگهداری از آن نیز روی گوشی تعبیه شده است. وقتی صفحه نمایش به طرف بیرون تا می‌شود، در پشت قاب محفظه مغناطیسی تعبیه شده که می‌تواند قلم را در خودش جای دهد. بنابراین هر زمانی که خواستید می‌توانید قسمت تا خورده نمایشگر را باز کنید، قلم هوشمند را از قاب پشتی گوشی به دست بگیرید و مثل یک تبلت از این گوشی استفاده کنید.

در واقع قلم S Pen بین نمایشگرها در حالت تا شده به طرف بیرون، پنهان می‌شود. نمایشگر تاشده ثانویه نیمی از قاب پشتی را شکل می‌دهد، در حالی که ماژول دوربین چندگانه روی نیمه دیگر قاب قرار دارد. با تمام این تفاسیر نمی‌توان با اطمینان گفت که آیا سامسونگ مشغول کار روی گلکسی زد فولد نوت است یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سامسونگ نشون داده هر غیرممکنی واسش ممکنه