ایران خودرو تارا

ویدیویی از کیفیت ساخت ایران خودرو تارا که خبر ساز شد

ایران خودرو تارا به عنوان یک محصول جدید وارد بازار شده، اما اخیرا ویدیویی از کیفیت ساخت آن منتشر شده که خبر ساز شده است.

ایران خودرو تارا به عنوان محصول جدید این شرکت خودروسازی برای بازار ایران، به تازگی وارد بازار شده است. ایران خودرو، قیمت کارخانه‌ای تارا را ۲۹۰ میلیون تومان اعلام کرده، در حالی که مدل دنده دستی این خودرو در بازار ایران با قیمت حدود ۴۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. معاون طراحی مهندسی و خودکفایی شرکت ساپکو می‌گوید بدنه محکم و ایمن، یکی از مشخصات برجسته تارا محسوب می‌شود و در تولید این خودرو از نوع خاص فولاد با استحکام بسیار بالا استفاده شده است.

وی همچنین افزود چه در سطح بدنه و چه در سطح قطعات پلیمری از ظرفیت‌های بالای قالب‌سازان داخلی حداکثر بهره گرفته شده است. جلایی اضافه کرد تارا یکی از خودروهای به‌روز با امکانات بسیار مورد پسند مشتریان است که با توجه به کیفیت بالای قطعات و مجموعه‌های این محصول، در صورت رفع تحریم‌ها می‌تواند به راحتی قابلیت صادرات به کشورهای مختلف را داشته باشد.

ایران خودرو تارا

رئیس سازمان استاندارد نیز گفته بود تارا راحتی و ایمنی بالاتری نسبت به سایر خودروهای داخلی دارد. اما با وجود تعریف و تمجید‌های مسئولان حوزه خودروسازی و به خصوص مدیران شرکت ایران خودرو از کیفیت بالای خودرو Tara، اخیرا ویدیوی در فضای مجازی منتشر شده که کیفیت ساخت این خودرو را تایید نمی کند.

در این ویدیو، شخصی که ظاهرا خریدار تارا است کیفیت قطعات داخلی این خودرو را مورد انتقاد قرار داده و به شدت از کیفیت ساخت خودرو شکایت دارد. ما ابتدا این ویدیو را در همین مطلب قرار دادیم اما بعد از بررسی بیشتر متوجه شدیم که این ویدیو مغرضانه تهیه شده و ممکن است موجب قضاوت نادرست مصرف کننده در مورد ایران خودرو تارا شود. به همین دلیل، ویدیو از مطلب حذف شد و تا انتشار بررسی های تخصصی و دقیق از ایران خودرو تارا، اظهار نظری در مورد کیفیت ساخت آن نمی کنیم.

اگر شما از خریداران ایران خودرو تارا هستید، لطفا نظر خود را در مورد این خودرو، خصوصا کیفیت ساخت آن با ما و سایر کاربران گجت نیوز در میان بگذارید.