اینترنت هدیه دانشجویان

همراه اول اینترنت هدیه دانشجویان ، اساتید و معلمان را فعال کرد

همراه اول به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید با هدف حمایت از اقشار علمی کشور و کمک به نظام آموزشی کشور اینترنت هدیه دانشجویان ، اساتید و معلمان را فعال کرد.

اپراتور همراه اول به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید برای تمام اساتید، معلمان، دانشجویان و طلابی که مدتی قبل در سامانه اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT Gifts) مراحل ثبت نام را انجام داده بودند، یک بسته اینترنت هدیه در نظر گرفت.

فعالسازی اینترنت هدیه دانشجویان

همراه اول در همین راستا طبق لیستی که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرده بود بسته‌های 6 ماهه 60 گیگابایت برای اساتید حوزه و دانشگاه، 40 گیگابایت برای معلمان و 30 گیگابایت برای دانشجویان و طلاب را فعال کرد. در واقع این بسته‌ها برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری طبق لیست دریافتی به شکل خودکار فعال شدند.

گفتنی است اپراتور همراه اول طی سال‌های گذشته همواره روی تجهیزات و سرمایه‌های بومی سرمایه‌گذاری کرده و توانسته شرایط برقراری ارتباط را در سراسر ایران فراهم سازد. این اپراتور از زمان شیوع ویروس کرونا نیز بلافاصله پلتفرم آموزشی شاد را به عنوان یک رسانه آموزشی-تعاملی ملی طراحی و راه‌اندازی کرد تا سیستم آموزش و پرورش دچار اختلال نشود. اکنون نیز همراه اول با هدف حمایت از اقشار علمی کشور و کمک به نظام آموزشی کشور برای اساتید، معلمان، دانشجویان و طالب طبق درخواست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته‌های اینترنتی را فعال کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*