یخچال فریزر جدید شیائومی

یخچال فریزر جدید شیائومی معرفی شد؛ دریای امکانات به قیمت باورنکردنی

یخچال فریزر جدید شیائومی با مدل Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L معرفی شد. این یخچال چهار در، امکانات فراوان و قیمت بسیار مناسبی دارد.

شیائومی از یخچال فریزر چهار در جدیدی با قیمت 855 دلار رونمایی کرد. یخچال Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L یک یخچال منحصربه‌فرد و زیبا است که در حال حاضر با قیمت 5499 یوان در چین عرضه شده و شیائومی آن را نخستین یخچال فریزر درجه یک خود می‌داند. این یخچال، 690 میلی‌متر عمق، 910 میلی‌متر عرض و 1902 میلی‌متر ارتفاع دارد و از یک در واید انگل 90 درجه‌ای بهره می‌برد.

امکانات یخچال فریزر جدید شیائومی Mijia

یخچال فریزر جدید شیائومی دارای دریایی از امکانات است که از جمله آنها می‌توان به 120 میلیون گروه یون مثبت و منفی با انرژی بالا برای عقیم‌سازی فعال ویروس‌ها اشاره کرد. درون یخچال، هفت پارتیشن مستقل برای نگهداری انواع مواد و همچنین یک بخش برای خنک‌کنندگی سریع تعبیه شده است.

یخچال فریزر جدید شیائومی

علاوه بر این، قسمتی مخصوص میوه و سبزیجات با قابلیت تازه نگه داشتن آنها قرار دارد که اتیلن و ویروس‌های موجود در مواد غذایی را حذف می‌کند. قابلیت تصفیه هوا، از بین بردن بو و 26 سطح دمایی مختلف از دیگر ویژگی‌های یخچال فریزر Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L شیائومی محسوب می‌شوند. سازنده چینی اعلام کرده که این یخچال فریزر می‌تواند در 30 دقیقه 99.99 درصد ویروس‌ها را عقیم کند و میزان حذف اتیلن و سرعت تجزیه بو نیز به ترتیب 86 و 92.1 درصد اعلام شده است.

یخچال فریزر جدید شیائومی

پنل پشتی یخچال فلزی بوده و مجرای هوای سرد دارد که به صورت 360 درجه سرما را انتقال می‌دهد. به این ترتیب هوای سرد به صورت مستقیم روی مواد غذایی دمیده نمی‌شود و از خشک شدن هوا جلوگیری خواهد شد. مواد آب‌بندی ضد باکتری نیز باعث شده از مواد غذایی در برابر رطوبت و لکه‌های آسپتیک محافظت شود. یخچال فریزر جدید شیائومی دارای قفل دمای متغیر از مثبت 5 تا منفی 20 درجه سانتی‌گراد است و شما می‌توانید دما را برای شرایط مختلف در 26 سطح تنظیم کنید.

این یخچال از راندمان انرژی سطح اول بهره می‌برد و شیائومی مصرف انرژی جامع آن را 0.79 کیلووات ساعت در روز اعلام کرده است. یخچال جدید شیائومی عملکرد بدون سروصدایی هم دارد و با سرعت 37 دسی‌بل کار می‌کند. دستیار صوتی XiaoAI و به‌روزرسانی آنلاین OTA از دیگر ویژگی‌هایی هستند که Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L از آنها پشتیبانی می‌کند.

یخچال فریزر جدید شیائومی

همانطور که گفته شد، این یخچال جذاب و زیبا با قیمت 5499 یوان یا 855 دلار عرضه می‌شود که معادل حدود 24 میلیون تومان است. در حالی که یخچال‌های برندهای کره‌ای و حتی یخچال‌های تولید داخل با قیمت بسیار بالاتری در بازار کشورمان عرضه می‌شوند، این یخچال شیائومی با انبوهی از امکانات، قیمت بسیار مناسبی دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. این یخچال ۸۵۵دلار برای دنیا هست اما به لطف آخوند جماعت ایران از دنیا به بیرون پرتاب شده هست پس اگر این یخچال به ایران برسد مطمعن باشید جای ۸۵۵ دلار که معادل ۲۵ ملیون میشه به ۱۲۵ملیون وبالاتر خواهد رسید

    • اینقد بد کشور خودتون رو نگید
      همین کشوری که اینقد ناراضی هستی ببین دوربرتو چقد امنیت جانی داری همین که تنت سالم و شب با استرس نمیخوابی خدا رو شکر کن. همین که اگه بخوای جایی بری زنت خونه تنها باشه نگرانش نیستی خدا رو شکر کن. یکبار هم شده از خدا راضی باشین . همش گله گله بسه دیگه.