لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023 ؛ زیبا، جذاب و قدرتمند

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023 معرفی شد. این شاسی بلند بریتانیایی اکنون نسبت به قبل جذاب‌تر و قدرتمندتر شده است. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

لندروور با هدف گسترش خانواده دیسکاوری 2023 نسخه پرچمدار متروپولیتن ادیشن آن را معرفی کرد که از طراحی جذاب‌تر و پیشرانه قدرتمندتر بهره می‌برد. لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023 قرار است با قیمت 75 هزار و 300 دلار به بازار عرضه شود.

مشخصات لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

لندروور نسخه متروپولیتن ادیشن را مبتنی بر تریم R دینامیک HSE طراحی کرده که در نمای جلوی آن شاهد طرح اطلسی روشن روی جلوپنجره و نشان دیسکاوری هستیم. برای بخش‌های پایینی سپر نیز از طرح نقره‌ای استفاده شده است. همچنین این شاسی بلند به رینگ‌های 22 اینچی با جزئیات خاکستری براق و کالیپرهای مشکی رنگ مجهز شده است.

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

طراحان برای کابین این خودرو از تریم تیتانیومی استفاده کردند. همچنین کابین این خودرو به شکل استاندارد به سیستم تهویه مطبوع چهار ناحیه‌ای، بخش خنک‌کن جلویی، فرمان گرم شونده و نمایشگر سربالا مجهز شده است. لندروور برای صندلی‌های ردیف سوم نیز عملکرد تنظیم برقی و گرم‌شونده را نیز در نظر گرفته است.

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

این شاسی بلند فقط با پیشرانه 3 لیتری توربو شش سیلندر با تکنولوژی هیبریدی ملایم قابل سفارش است که می‌تواند قدرتی برابر با 355 اسب بخار و گشتاور 500 نیوتن‌متر را به تولید برساند. یک گیربکس 8 سرعت اتوماتیک نیز قدرت تولیدی از پیشرانه را به چرخ‌ها منتقل می‌کند. ضمن این که ظرفیت یدک‌کشی این خودرو 3719 کیلوگرم اعلام شده است.

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

سایر مدل‌های دیسکاوری ۲۰۲۳ نیز توسط این خودروساز بریتانیایی به‌روز شده‌اند و برای این خانواده تجهیزات جدید و استانداردی چون سیستم تهویه مطبوع سه ناحیه‌ای، سیستم صوتی مریدین، کروز کنترل تطبیقی، صندلی‌های جلوی گرم شونده و شارژ بی‌سیم گوشی در نظر گرفته است. همچنین تریم R دینامیک این شاسی بلند نیز اکنون به سقف مشکی مجهز شده است.

لندروور دیسکاوری متروپولیتن ادیشن 2023

با توجه به تغییراتی که این خودروساز برای دیسکاوری 2023 در نظر گرفته است، قیمت آن نیز با افزایش اندکی مواجه شده است. اکنون قیمت مدل پایه آن به 56 هزار و 600 دلار می‌رسد؛ این در حالی است که قیمت مدل 2022 آن 53 هزار و 900 دلار بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*