گلکسی اس 22 پلاس

گلکسی اس 22 پلاس با پردازنده اسنپدراگون 898 در گیک بنچ نمایان شد

نسخه مجهز به تراشه اسنپدراگون 898 گلکسی اس 22 پلاس که برای بازار آمریکا تدارک دیده شده است، در بنچمارک گیک بنچ ظاهر شد. امتیاز Galaxy S22 Plus از گلکسی تب +S8 کمتر است.

امتیاز مربوط به یک گوشی با کد SM-S906U در پایگاه داده گیک بنچ مشاهده شده است. این گوشی که همان نسخه آمریکایی گلکسی اس 22 پلاس است، توان پردازشی خود را از چیپست اسنپدراگون 898 می‌گیرد.

امتیاز گلکسی اس 22 پلاس در بنچمارک گیک بنچ

گلکسی اس 22 پلاس

هسته کورتکس ایکس 2 این چیپست با حداکثر فرکانس کاری ۳.۰ گیگاهرتز عمل کرده است و هسته‌های کورتکس A710 و A510 نیز به ترتیب با فرکانس کاری ۲.۵ گیگاهرتز و ۱.۸ گیگاهرتز ظاهر شده‌اند.

امتیاز به دست آمده نسبت به دیگر دستگاه سامسونگی مجهز به اسنپدراگون 898 یعنی گلکسی تب +S8 کمتر است. هرچند که نتایج ناپایدار از سخت افزار و نرم افزار ارائه نشده، چندان غیر قابل انتظار نیست. کوالکام تا ۹ آذر ماه از تراشه پرچمدار جدیدش رونمایی نخواهد کرد و اولین گوشی‌های مجهز به آن نیز حداقل یک ماه بعد از راه می‌رسند. بنابراین سامسونگ هنوز زمان کافی برای چند تغییر کوچک را دارد.

گلکسی اس 22 پلاس

بنچمارک گلکسی تب اس 8+

سامسونگ قصد دارد گلکسی S22 پلاس را در دو نسخه مجهز به اسنپدراگون 898 و اگزینوس 2200 در کنار ۸ گیگ رم و به همراه اندروید 12 عرضه کند. چندی پیش نتایج بنچمارک نسخه اگزینوس این گوشی نیز منتشر شده بود؛ اما چون در آن حالت ذخیره انرژی فعال بود، نتایج به دست آمده ارزش مقایسه ندارند.

همچنین نتایج بنچمارک گوشی دیگری از سامسونگ با شماره مدل SM-S901U (مدل استاندارد گلکسی S22) نیز منتشر شده بود که به طرز مشکوکی پایین‌تر از انتظار بود. با توجه به اینکه تراشه‌های جدید بر پایه طراحی ARMv9 هستند، احتمالا تولیدکنندگان هنوز نتوانسته‌اند نرم‌افزار را برای گرفتن بهترین نتیجه از آنها بهینه کنند. به همین خاطر خیلی نمی‌توان به نتایج بنچمارک‌ها در این مقطع اعتنا کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*