بروز مشکل صدا در آیفون 12 و آیفون 12 پرو

بروز مشکل صدا در آیفون 12 و آیفون 12 پرو، اپل را به دردسر انداخته است

بروز مشکل صدا در آیفون 12 و 12 پرو اپل باعث شده این شرکت فراخوان جهانی برای این دستگاه‌ها صادر کند و مشکل را به صورت رایگان برطرف کند.

آگوست گذشته اپل از برنامه تعمیر خود برای گوشی‌های سری آیفون 12 خبر داد. این کمپانی تأیید کرد که قطعه‌ای در ماژول این گوشی‌ها احتمالاً باعث اشکال در عملکرد شده باشد. این اشکال در عملکرد منجر به بروز مشکل صدا در آیفون 12 و 12 پرو شده است. ظاهراً این مشکل روی آیفون‌هایی ظاهر شده است که بین اکتبر 2020 و آوریل 2021 تولید شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

فراخوان رسمی اپل؛ مشکل صدا در آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو تأیید شد

وقتی در عملکرد دستگاه اختلال رخ دهد، کاربر هنگام مکالمه با گوشی خود هیچ صدایی را نخواهد شنید. اگر این مشکل روی یکی از این گوشی‌ها رخ داده باشد، شما می‌توانید از خدمات تعمیر رایگان اپل برخوردار شوید.

به گزارش 9to5mac، پنج ماه بعد از فراخوان اپل برای مشکل صدا در آیفون 12 و 12 پرو در بسیاری از کشورهای جهان، این کمپانی همین فراخوان در امارات متحده هم راه اندازی کرده است. اگر شما ساکن امارات متحده هستید و کاربر یکی از این دو گوشی، می‌توانید به اپل استور مراجعه کنید تا تعمیرکاران اپل به صورت رایگان این مشکل را برطرف کنند.

مشخص نیست این مشکل روی چه تعداد گوشی سری آیفون 12 بروز کرده است. جالب اینجاست که دو مدل 12 مین و 12 پرو مکس در این برنامه تعمیر رایگان جایی ندارند و این بدان معناست که احتمالاً مشکل صدا در آن‌ها بروز پیدا نکرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*