ساعت رومیزی هوشمند لنوو

ساعت رومیزی هوشمند لنوو از دستیار آمازون الکسا استفاده می‌کند

ساعت رومیزی لنوو در واقع یک نمایشگر هوشمند است که از وجود دستیار صوتی Alexa بهره می‌برد و امکان کنترل لوازم خانگی هوشمند را فراهم می‌کند.

با ترویج استفاده از لوازم خانگی هوشمند، اسپیکرها و نمایشگرهای هوشمند هم بیشتر رواج یافته‌اند. تازه‌ترین آن‌ها، ساعت رومیزی لنوو است که Smart Clock Essential نام دارد.

همان‌طور که از نامش پیداست، این نمایشگر هوشمند هم به عنوان یک ساعت زنگ‌دار و هم به عنوان واسطه‌ای برای کمک گرفتن از دستیار صوتی آمازون الکسا کار می‌کند. یعنی هر وسیله‌ای را که با Alexa قابل کنترل باشد، می‌توانید از طریق صدور فرمان صوتی به این ساعت، کنترل کنید.

ساعت رومیزی لنوو یک صفحه نمایش LED دارد؛ ولی ظاهرا فقط زمان را نشان می‌دهد و فاقد وبکم است: خبری خوب برای کاربرانی که نگران حفظ حریم خصوصی خود هستند. همچنین یک دکمه mute هم دارد تا هر وقت که خواستید، میکروفون‌های آن را غیرفعال کنید.

به عنوان یک اسپیکر، می‌توانید پخش آهنگ‌ها یا پادکست‌های مورد علاقه خود را نیز به Lenovo Smart Clock Essential بسپارید. همچنین لنوو یک داک موسوم به Ambient Light را معرفی کرده که می‌توانید زیر این ساعت قرار دهید و به عنوان چراغ خواب استفاده کنید.

ساعت رومیزی هوشمند لنوو

قیمت ساعت رومیزی هوشمند لنوو

فروش این گجت از ماه جاری میلادی با قیمت 60 دلار آغاز می‌شود. داک Ambient Light نیز از سه ماهه دوم سال با قیمت 30 دلار عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*