خاویر / آيفون 13 پرو لاکچری

خاویر با QR code طلایی درج شده‌ی روی آیفون، سلامت ثروتمندان را تضمین می‌کند

برند لاکچری خاویر از مجموعه Digital Signature رونمایی کرد. این مجموعه که با یک کد QR طلایی در بدنه پشتی آيفون 13 پرو و پرو مکس شناخته می‌شود، می‌خواهد سلامت ثروتمندان را تضمین کند.

این روزها مردم در بسیاری از کشورها برای ورود به برخی مکان‌ها همچون رستوران، باشگاه و سالن‌ اجتماعات باید گواهی سلامت داشته باشند و برای اینکه نشان دهند گواهی مربوطه جعلی نیست، یک کد QR را در گوشی خود نشان می‌دهند. ولی خب نشان دادن این کد روی گوشی کمی پیش پا افتاده است؛ اما اگر روی بدنه پشتی یک آيفون حک شود چطور؟

مجموعه Digital Signature برند لاکچری خاویر 

برند لاکچری خاویر که به ساخت گجت‌های گران‌قیمت شهرت دارد، اخیرا از مجموعه Digital Signature خود رونمایی کرده است. شاخصه اصلی این مجموعه یک کد QR ساخته شده از طلای ۱۸ عیار است که در بدنه پشتی آيفون 13 پرو یا پرو مکس قرار می‌گیرد. این کد می‌تواند اطلاعات واکسن شما را در خود داشته باشد یا اینکه به یک وب‌سایت، کارت تجاری یا شبکه اجتماعی مربوط شود.

به طور کلی می‌توانید هر چیزی را روی کد تعریف کنید. سری دیجیتال سیگنچر خاویر سه عضو لاکچری دارد. ارزان‌ترین مدل یک آيفون 13 پرو / پرو مکس مشکی است که با لایه‌ نازکی از تیتانیوم PVD پوشانده شده است. در این مدل تنها قسمت ساخته شده از طلا را می‌توان کد QR دانست.

مدل دوم که QR Matrix نام دارد از فیلم ماتریکس الهام گرفته شده است و در آن رگه‌هایی از طلا در بدنه پشتی مشاهده می‌شود. گران‌ترین عضو این سری با نام Golden Card شناخته می‌شود. طراحی کلی تفاوتی با مدل تیتانیومی ندارد؛ اما خود گوشی کاملا از طلا ساخته شده است.

قیمت این گوشی‌ها از ۶۲۲۰ دلار برای Black Card آغاز می‌شود و تا ۳۵۰۰۰ دلار برای مدل Golden Card می‌رسد. البته این قیمت‌ها برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آيفون است و اگر بخواهید نسخه مجهز به ۱ ترابایت حافظه ذخیره‌سازی را خریداری کنید، باید ۱۰۰۰ دلار دیگر به خاویر بپردازید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*