رونمایی از مینی کامپیوترهای ماژولار ایسر در IFA برلین

کمپانی ایسر ( Acer ) از سری کامپیوترهای ماژولار خود در IFA برلین پرده برداشت.این مینی کامپیوترها که از پلتفرم ویندوز ۱۰ بهره می برند در سری Revo Build قرار دارند و به کاربران امکان می دهند که طراحی ماژولار خود را به سلیقه شخصی و براساس نیازها و خواسته های فردی انجام دهند.البته این شخصی سازی می تواند براساس میزان هزینه و متناسب با توان مالی کاربران انجام شود.

۷۵۱۲db77-1244-48cd-a2d5-f50884299ecd

ساخت کامپیوتر شخصی با استفاده از سری (Revo Build (M1-601 می تواند بسیار هیجان انگیز باشد چون اجزای متعددی با قابلیت های فراوان وجود دارند که می توانند به بدنه اصلی متصل شوند. این سری جدید کاربران را قادر می سازد تا به راحتی در ساختارهای یک دستگاه تغییر ایجاد کنند و یا به معرفی ساختارهای جدید بپردازند و این کار تنها نیازمند جا به جایی اجزای مختلف دستگاه است.

۳۸c79376-8666-48f4-8166-e49538d533bd

در این دستگاه به هر یک از اجزا “block” گفته می شود و هر یک از این اجزا با پین های فنری و آهنرباهای مگنتی به یکدیگر متصل می شوند. این اتصالات شما را مطمین می کند و دیگر نیازی نیست که هنگام سر هم بندی و یا تغییر اجزا، نگران سیم های بخش های مختلف و اتصال آنها به ماژول های دیگر باشید. هر یک از این block ها به صورت مستقل نیز می توانند با کامپیوترهای دیگر کار کنند و هماهنگ شوند. دسکتاپ مدل Revo Build M1-601 به صورت اختصاصی طوری طراحی شده که بتواند تمامی نیازهای این سیستم را در یک کالبد کوچک و مناسب جای دهد و ابعاد ۱۲۵ در ۱۲۵ میلی متر کامپیوتر را پشتیبانی کند.

منبع : cnet

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*