قابلیت واکنش به پیام در واتساپ با اموجی

چگونه از قابلیت واکنش به پیام با اموجی در واتساپ استفاده کنیم؟

قابلیت واکنش به پیام با اموجی در واتساپ موضوع جدیدی است که به کاربر اجازه می‌دهد احساساتش را بهتر بیان کند. اما استفاده از آن چگونه است؟

بسیاری از اپلیکیشن‌های پیام رسان به کاربران خود اجازه واکنش نشان دادن به یک چت از طریق اموجی را می‌دهند. به طور مثال کاربران فیسبوک مسنجر می‌توانند از واکنش‌های اموجی در مکالمات خود استفاده کنند. حالا یکی دیگر از پیام‌رسان‌های زیر نظر کمپانی متا این قابلیت را به دست آورده است. ما در مورد اضافه شدن قابلیت واکنش به پیام در واتساپ با اموجی صحبت می‌کنیم.

واکنش با اموجی در واتساپ

واکنش با اموجی، به شکلک‌هایی اشاره می‌کند که کاربران می‌توانند روی پیام‌های یکدیگر اعمال کنند تا از این طریق احساساتشان را بیان کنند. به طور مثال این واکنش می‌تواند شکلک قلب یا چهره‌ای اشک‌بار باشد. برای استفاده از این واکنش‌ها شما نیازی به تایپ کردن نداشته و فقط باید انتخاب کنید.

چگونه قابلیت واکنش به پیام با اموجی در واتساپ را دریافت کنیم؟

برای استفاده از این قابلیت شما باید اپلیکیشن واتساپ خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. اگر بعد از بروزرسانی هم این واکنش‌ها را دریافت نکردید، احتمالاً این یک بروزرسانی از سمت سرور است که طی چند روز یا چند هفته بعد برای شما اعمال خواهد شد.

دانلود نسخه اندروید واتساپ از گوگل پلی استور

دانلود نسخه آی او اس واتساپ از اپل اپ استور

نحوه استفاده از واکنش با اموجی چیست؟

اگر این قابلیت را روی واتساپ خود دریافت کرده‌اید، از طریق مراحل زیر می‌توانید از آن استفاده کنید:

  1. اپلیکیشن واتساپ را اجرا کنید.
  2. روی یک حباب چت لمس طولانی انجام دهید.
  3. یک صفحه شامل ۶ ری اکشن اموجی ظاهر می‌شود.
  4. یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
  5. شما مشاهده خواهید کرد که این ری اکشن اموجی انتخابی در زیر پیام دریافتی ظاهر خواهد شد.

قابلیت واکنش به پیام در واتساپ با اموجی

این شش اموجی شامل اموجی‌های انگشت شست رو به بالا، قلب، چهره گریان، چهره خندان، چهره با اشک شوق و دست‌ها مثل دعا می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اون ایموجی آخر، دست ها مثل دعا نیستند علامت high five (بزن قدش) هست که ایرانیها به اشتباه برای متشکرم استفاده میکنند! و اینکه در میان ایموجی هایی که برای من میاد علامت تعجب هم هست!