سیم کارت دائمی جوانان همراه اول

فروش ویژه سیم کارت دائمی جوانان همراه اول با شماره‌های خاص شروع شد

فروش ویژه سیم کارت دائمی جوانان همراه اول با شماره‌های خاص آغاز شد. در ادامه با نحوه خرید این سیم کارت های دائمی همراه اول آشنا می‌شویم.

پس از این که طرح قبلی فروش سیم کارت‌های دائمی همراه اول با تخفیف و بسته‌های خوش‌آمد این اپراتور مورد استقبال کاربران قرار گرفت، این شرکت در راستای ارتقای هویت دیجیتال و حرکت در مسیر حامیانه خود طرح جدیدی را برای فروش سیم کارت دائمی با شماره‌های خاص به اجرا درآورد.

جزئیات فروش ویژه سیم کارت دائمی جوانان همراه اول

اپراتور همراه اول از روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای کاربران ۱۸ تا ۳۰ ساله که تاکنون سیم کارت دائمی جوانان را خریداری نکردند، امکانی را فراهم کرد تا با مراجعه به آدرس shop.mci.ir یا با مراجعه به تمامی مراکز فروش و خدمات این اپراتور فرایند خرید این سیم کارت‌ها را انجام دهند.

این سیم کارت‌ها با شماره‌های خاص که با تخفیف 50 درصد و قیمت 80 هزار تومانی عرضه می‌شوند، از بسته‌های خوش‌آمد نیز بهره می‌برند. از مواردی که اپراتور همراه اول در بسته‌های خوش‌آمد این سیم کارت‌ها در نظر گرفته می‌توان به اینترنت ۱۰ گیگابایتی یک ماهه، 2.5 گیگابایت اینترنت ماهانه به مدت 4 ماه، 200 دقیقه مکالمه درون شبکه و 20 دقیقه مکالمه برون شبکه به مدت یک ماه اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*