شرکت تیونینگ فوستلا این بار با آئودی RS3 به میدان آمد

شرکت تیونینگ فوستلا  همه ساله خودروهای زیادی را تیون و در اختیار سفارش دهندگانش قرار می دهد که در این میان محصول جدید این شرکت یعنی – فوستلا آئودی RS3 Mk1 – نیز در میان کارهای آن به عنوان نمونه ای ممتاز مورد توجه کارشناسان حوزه خودرو قرار گرفته است.

بنابراین هر کدام از خودروهای حال حاضر دنیا را که مد نظر بگیرید، هر یک ویژگی‌ و ساختار فنی مختص به خود را دارند، اما همان گونه که مشخص است تیونینگ جدید فوستلا با عنوان آئودی RS3 Mk1 ، چیزی محکمتر و بهتر از نمونه‌ خودروهای مسابقات DTM است.ساختار بیرونی آن یعنی نوارهای فویل، طرح‌های گرافیکی و چرخ‌های آلومینیومی در ترکیب با رنگ سبز برّاق متالیک و خاکستری مات، ظاهر نسبتا زیبا و اسپرت را برای آن نمایان کرده است به طوری کهدر  این طراحی از خودروهای مسابقه‌ای آئودی و نمونه‌های اولیه این کمپانی الهام گرفته شده است.

البته نباید فراموش کرد که اگر RS3 شما رنگ سفید اولیه را دارا نیست اما داشتن پوشش کامل رنگ‌آمیزی سفید- برای این مدل از خودرو – قبل از اضافه‌کردن سایر الگوها، هزینه‌ای حدود ۴۴۰۰ دلار برای شما خواهد داشت.

لازم است بدانید که بخش دوم پکیج فوستلا مربوط به موتور این خودرو است که در آن یک تیونینگ PP – پرفورمنس استیج ۳ ارائه می‌شود. این پکیج، عناصر زیادی در زیر کاپوت اضافه می‌کند؛ از جمله ارتقای نرم‌افزاری برای موتور، «خنک‌کننده هوای شارژی»، فیلتر مسابقه‌ای BMC و سیستم اگزوز تمام‌اسپورت «واگنر».

بنابراین با بررسی فنی این خودرو خواهید فهمید که در این مدل نسبت به موتور ۲/۵ لیتری در نسل قبلی RS3، خروجی موتور از ۳۳۵ اسب‌بخار و ۴۵۰ نیوتن‌متر به ترتیب، به ۴۴۴ اسب‌بخار و ۶۰۰ نیوتن‌متر به طور محسوسی افزایش یافته است. همچنین برای داشتن پکیج تیونینگ فوستلا، لازم است تا ۸۸۰۰ دلار دیگر نیز از حساب بانکی خود خرج کرد.

منبع: regionews       ترجمه: گجت نیوز

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*