گران ترین پلاک جهان

گران ترین پلاک خودرو جهان، 770 میلیارد تومان قیمت دارد!

گران ترین پلاک خودرو جهان متعلق به یکی از خودروهای لاکچری مرسدس بنز میباخ است. اما چرا 770 میلیارد تومان قیمت دارد؟

تولد برند میباخ به سال 1909 بازمی‌گردد اما در اصل این تیونر لاکچری در سال‌ 1997 بود که توانست به عنوان یک برند مستقل، دوران جدیدی از فعالیت خود را آغاز کند. شرکت میباخ در جدیدترین برنامه خود، قصد دارد تا رولزرویس و بنتلی را به سرعت کنار بزند تا تاج پادشاهی دنیای خودروهای لوکس را به تنهایی تصاحب کند.

نگاهی به گران ترین پلاک جهان با قیمت 24 میلیون دلار

گران ترین پلاک جهان

اگر از طرفداران برند میباخ باشید، احتمالا با جدیدترین اعضای خانواده‌ی این تیونر لاکچری آشنا هستید. از مرسدس بنزهای S کلاس Huate Voiture که با همکاری دیزاینر معروف آمریکا، ویریج ابلو طراحی شده بود تا اولین کوپه‌ی شاسی بلند میباخ با طول شش متر، همه و همه از یک چیز خبر می‌دهند؛ میباخ در حال تغییر است!

گران ترین پلاک جهان - میباخ ویرجیل ابلو

مرسدس بنز S کلاس Huate Voiture با دیزاین ویرجیل ابلو

تیم تیونینگ میباخ قصد دارد تا جیب ثروتمندان حریص را خالی کند و این خودروها، تازه اول کار هستند. پروژه بعدی، نه یک خودرو و وسیله نقلیه، بلکه فقط یک پلاک است! طبق گزارش‌های رسمی، گرانترین پلاک دنیا با یکی از محصولات میباخ به بازار خواهد آمد اما تقریبا 121 برابر گران‌تر از خودِ مرسدس بنز S کلاس خواهد بود.

گران ترین پلاک جهان - میباخ افرودی

مرسدس بنز میباخ افرودی

این پلاک فقط دو حرف “MM” را دارد که نشان تجاری میباخ است. برای اینکه قیمت آن را بهتر درک کنید، به سراغ پلاکی می‌رویم که تا همین دیروز، لقب گران ترین پلاک جهان را در دست داشت. این پلاک با حروف “GOVIRAL” در حراجی‌های آمریکا با قیمت 124 میلیارد تومان یعنی 3,888,888 دلار دست به دست می‌شد که به یک باره با رقیبی رو به رو می‌شود که تقریبا 7 برابر گران‌تر است!

گران ترین پلاک جهان - شخصیت فلان

شخصیت شخصیت “Mother’s Milk” از سریال «پسران» (The Boys)

همچنین بد نیست بدانید که این پلاک توسط تیم “Plate Broker” طراحی شده و گفته می‌شود که اولین پلاک NFT جهان خواهد بود. به علاوه عبارت “MM” هم باعث شده تا بعضی از کاربران توییتر و اینستاگرام، شخصیت “Mother’s Milk” از سریال «پسران» (The Boys) را یکی از خریداران گرانترین پلاک دنیا بدانند و سطح جدیدی از دنیای طنز را آغاز کنند!

گران ترین پلاک جهان

اما واقعا کدام آدم بی عقلی حاضر است هزینه‌ی خرید چند کلکسیون خودرو ارزشمند را به پای یک پلاک دهد؟ این سوالی است که هنوز هم هیچ جوابی برای آن پیدا نشده. تیم بازاریابی میباخ در تازه ترین گزارش خود عنوان کرده‌اند که از زمان رونمایی گران ترین پلاک جهان تا همین لحظه، فعلا هیچ خریداری حتی جرات نداشته است تا نزدیک آن شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. باسلام واله چه بگویم که نگفتم بهتر است. زبان در دهان نگهبان سرایت یه مدل پایین پراید نمیتونم بخرم فقط خواستم شکلشو ببینم