کینگ لینگ تاگا H

کینگ لینگ تاگا H ، پیکاپ جدید پادرا دیزل یک خودرو چینی است نه ایسوزو ژاپنی

پادرا دیزل اخیرا از پیکاپ کینگ لینگ تاگا H به عنوان یکی از محصولات ایسوزو پرده برداشت، اما اکنون بررسی‌ها حاکی از آن است که این خودرو محصول ایسوزو نیست.

شرکت پادرا دیزل اخیرا طی مراسمی به شکل رسمی از پیکاپ جدید خود با نام کینگ لینگ تاگا اچ پرده برداشت و آن را یکی از محصولات شرکت ایسوزو معرفی کرد. اکنون بررسی‌ها نشان می‌دهد پیکاپ جدید پادرا دیزل که به زودی روانه بازار ایران خواهد شد محصول ایسوزو نبوده و در واقع یک پیکاپ چینی است.

کینگ لینگ تاگا H محصول ایسوزو نیست

طبق بررسی‌های انجام شده در خصوص این که پیکاپ جدید پادرا دیزل محصول شرکت ایسوزو باشد، تردیدهایی وجود دارد و مشخص نیست که چرا پادرا دیزل آن را یکی از محصولات ایسوزو معرفی کرده است.

گفتنی است گروه بهمن به عنوان شریک تجاری ایسوزو در بازار ایران شناخته می‌شود و به همین دلیل مونتاژ محصولات این شرکت ژاپنی باید توسط گروه بهمن به انجام برسد. در همین راستا باید منتظر بمانیم تا ببینیم وزارت صمت در این خصوص چه واکنشی نشان خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. همه جای دنیا شرکت مربوطه توسط مردم تحریم شده و توسط قانون به خاطر دروغ گویی محاکمه میشود.ولی در ایران مردم صف خرید تشکیل داده و معترض هم توسط ناقانون تحت پیگرد قرار خواهد گرفت.