اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان دردسرآفرین شد + ویدیو

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان یک نسخه بازسازی شده از سدان لاکچری Rolls Royce فانتوم محسوب می‌شود که مالک خود را حسابی به دردسر انداخته است اما چرا؟

زمانی که در مورد خودروهای شخصی سازی شده صحبت می‌کنیم، احتمالا به یاد سدان یا شاسی بلندهای 50 هزار دلاری می‌افتید که با بهبود های اعمال شده، به یک خودرو آفرود یا اسپرت تبدیل می‌شوند. اما زمانی که برای تیونینگ غیر قانونی به سراغ یک سدان فوق لاکچری 400 هزار دلاری می‌رویم، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ در ادامه با اولین رولز رویس 6 چرخ جهان همراه می‌شویم و به این سوال پاسخ می‌دهیم اما در ابتدای کار، با ما همراه باشید تا طی یک ویدیو جذاب، این سدان لاکچری و 6 چرخ را بهتر بشناسیم.

نگاهی به اولین رولز رویس 6 چرخ جهان و احتمال صدور حکم زندان برای مالک

شرکت رولز رویس تقریبا خریدارانِ محصولات خود را به عنوان اعضای یک خانواده تلقی می‌کند. از خدمات پس از فروش گسترده تا ارائه‌ی محصولات جانبی متنوع و یونیک که رولز رویس سواران را خاص‌تر می‌کنند، همه و همه باعث می‌شوند تا این برند انگلیسی، همیشه از درصد رضایت بالایی بهره مند باشد.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

اما در مقابل فقط یک خواسته از خریداران خود دارد؛ به ماشین‌های ما دست نزنید! این سازنده‌ی لاکچری انگلیسی طبق یک قانون محکم، بیان می‌کند که هرگونه دستکاری در محصولات آن‌ها، غیر قانونی بوده و خودرو را از گارانتی خارج می‌کند. همچنین فروش این دسته از خودروها در انگلستان، ممنوع است و جریمه‌های زیادی را به مالک آن وارد می‌کند. اما به نظر می‌رسد که یکی از مشتری‌های قدیمی رولز رویس که در سال 2004 یک سدان رولز رویس فانتوم را خریده بود، توجه زیادی به این حرف ندارد.

طراحی ظاهری با نمایشگاهی از خبرهای نا امید کننده

این فرد که به نظر می‌رسد به فیلم‌های مد مکس یا همان مکس دیوانه علاقه زیادی داشته باشد، سعی کرده است تا با اضافه کردن یک محور اضافه به فانتوم مدل 2004 خود، اولین رولز رویس 6 چرخ جهان را تولید کند.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

این تیونر فرانسوی برای انجام چنین کاری مجبور شده است تا فانتوم را از ستون C ببرد و محور عقب و بدنه‌ی بی ام و سری 7 مدل 2005 را جایگزین آن کند و دوباره صندوق عقب فانتوم را به آن جوش دهد. او در ادامه به سراغ جلو پنجره رفته است تا با یک گارد فلزی و سپر کوتاه، کابوس شب‌های مردم انگلیس شود. فقط کافی است تا به سینی فولادی نصب شده در زیر گارد توجه کنید. آیا به یاد نیسان آبی نمی‌افتید؟

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

همچنین چراغ‌های این خودرو هم تماما با مدل زرد رنگ جایگزین شده‌اند که این موضوع شامل اضافه شدن یک ال ای دی بار 90 سانتی هم می‌شود. البته خوشبختانه هیچ آسیبی متوجه چراغ‌های عقبی نشده است.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

از رینگ‌های 21 اینچی ‌عجیب و غریب هم چیز زیادی نمی‌دانیم اما گفته می‌شود که این رینگ‌ها نسبت به رقیبان آلومینیومی خود، از مقاومت بالاتری برخوردار هستند تا در برابر ضربات ناشی از سفرهای آفرودی، سر خم نکنند. ابعاد تایرها هم کاملا مشخص است و نیازی به گفتن ندارد.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

به نحوه‌ی باز شدن درب صندوق عقب و ابعاد آن توجه کنید

همچنین شاهکار تیونر دوست داشتنیِ ما در اولین رولز رویس 6 چرخ جهان به قسمت کناری خودرو امتداد پیدا می‌کند. یعنی جایی که با فلاپ‌های عریض گلگیر و رکاب کناری طرف خواهیم بود. در ادامه به قسمت عقب می‌رویم که سدان بودنِ این خودرو لاکچری را تهدید و آن را شبیه به پیکاپ‌ها می‌کند.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

در این قسمت یک صندوق عقب عجیب را می‌بینیم که تقریبا شبیه به فضای بارِ پیکاپ‌ها است و درب‌ آن توسط جک‌های هیدرولیکی، بالا می‌رود. به علاوه هارد کیس‌های آلومینیومی هم در این قسمت تعبیه شده‌اند تا در سفرهای آفرودی و طبیعت‌ گردی، همراه همیشگی شما باقی بمانند.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

بخش طراحی ظاهری را با نمای عقبِ اولین رولز رویس 6 چرخ جهان به پایان می‌رسانیم که این قسمت‌ هم از دست تیونر خوش سلیقه ما، بی نصیب نمانده! از گلگیرهای عریض که نمای این سدان لاکچری را نابود کرده‌اند، به سرعت عبور می‌کنیم تا به دیفیوزر جدید و اگزوز دو کاناله برسیم.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

بله شاید در نگاه اول، فقط یک اگزوز را مشاهده کنید اما از شما می‌خواهیم که دوباره این کار را انجام دهید تا هر دو اگزوز را به صورت کامل ببینید.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

اضافه شدن یک گارد آفرودی هم از آن چیزهایی خارق العاده‌ای است که معمولا آن‌ها را بر روی رولز رویس‌ها نمی‌بینید. در نهایت به پیچ‌های فلزیِ دیفیوزر عقب و فلاپ پلاک می‌رسیم که نمای ترسناکی را خلق کرده‌اند. همچنین یک روف رک فولادی هم در بالای سقف اولین رولز رویس 6 چرخ جهان تعبیه شده است که این قطعه با ظاهر زمخت و نتراشیده خود، واقعا شما را به یاد مد مکس خواهد انداخت.

کابینی با ترکیب چرم کروکودیل و تمساح

کابین اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

به نظر می‌رسد که تیونر فرانسوی ما، هیچ اعتقادی به اصول اخلاقی ندارد! از زیر پا گذاشتن اصول تنها قانون رولز رویس تا استفاده از چرم حیوانات را می‌توانید در این سدان عجیب و غریب مشاهده کنید. این در حالی است که تمام محصولات جدید خودروساز لاکچری بریتانیایی، با استفاده از چرم مصنوعی تولید می‌شوند.

کابین اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

فرمان اولین رولز رویس 6 چرخ جهان از چرم مار ساخته شده است و زمانی که به درب کنسول وسط و کنسول ردیف دوم می‌رسیم، چرم کروکودیل را خواهیم داشت. به هر حال هنوز هم افرادی در جهان وجود دارند که به استفاده از پوست حیوانات افتخار می‌کنند.

کابین اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

خوشبختانه باقی موارد کابین، دقیقا متعلق به همان فانتوم مدل 2004 هستند اما تریم اتاق به چرم کرم سوخته، تغییر رنگ داده است. همچنین تغییرات اعمال شده در ستون C، آسیبی به درب‌های رولز رویسی وارد نکرده و هنوز هم می‌توانید از تجربه‌ی باز کردن درب‌های “suicidal” و استفاده از چتر معروف رولز رویس لذت ببرید.

مشخصات فنی اولین رولز رویس 6 چرخ جهان افتخار شنیدن صدای V12 و احتمال صدور حکم زندان برای تیونر

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

کار خود را با یک خبر خوب به پایان می‌رسانیم! خوشبختانه در زیر کاپوت اولین رولز رویس 6 چرخ جهان، همه چیز به روال سابق است و هنوز هم می‌توانیم از صدای پیشرانه 12 سیلندر خورجینی تنفس طبیعی لذت ببریم. این قلب آهنی 6.7 لیتری می‌تواند 453 اسب بخار را به هر 6 چرخ خودرو ارسال کند پس مطمئنا گیربکس هم دستخوش تغییرات زیادی شده است. همچنین درب اصلی موتور هم با فناوری هیدروگرافی، به علامت تجاریِ شرکت تیونینگ کننده مزین شده.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

شرکت رولز رویس در واکنش به ساخت چنین پروژه‌ای اعلام کرده است که به هیچ وجه، مسئولیت ایمنی سرنشینان این خودرو را تضمین نمی‌کند و هر اتفاقی که برای آن‌ها رخ دهد، به صورت کامل با مسئولیت خودشان خواهد بود. همچنین کلیه محصولات رولز رویس از گارانتی مادام العمر بهره می‌برند که به نظر می‌رسد مالک این هیولای 6 چرخ، باید با گارانتی خداحافظی کند.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

همچنین این خودرو ساز لوکس بریتانیایی هشدار داده است که در صورت ورود این خودرو به حراجی‌ها و وارد شدن کوچک‌ترین لطمه‌ای به نام برند رولز رویس، به دادگاه شکایت خواهد کرد. به علاوه باید بدانید که این تیونر فرانسوی در هیچ حالتی نمی‌تواند این خودرو شخصی سازی شده را در کشور انگلستان به فروش برساند.

اولین رولز رویس 6 چرخ جهان

در انتهای مطلب باید بگوییم که شما می‌توانید از طریق این لینک، ویدیو کامل بررسی و معرفی اولین رولز رویس 6 چرخ جهان را از طریق یوتیوب تماشا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. پراید رو هم میشه شیش چرخش کرد