تانک آفرود ریپساو اف 4 - Ripsaw F4

تانک آفرود ریپساو F4، کابوس جنگل‌ها و کویر خواهد بود + ویدیو

ریپساو F4 یک تانک آفرود است که به جنگ مسیرهای پر فراز و نشیب جنگل‌ها و کویرها می‌رود. در ادامه شاهد مشخصات و ویدیوی این خودروی آفرود باشید.

ریپساو F4 را می‌توان یکی از تواناترین خودروهای آفرود دانست که مثل یک تانک سفت و سخت و مثل یک سوپرکار پر جنب و جوش است. این خودروی آفرود نه تنها سواری راحتی دارد، بلکه از پس هر مانعی در جنگل‌ها و کویرها بر می‌آید. اگر دنبال‌کننده فرانچایز معروف سریع و خشن باشید، احتمالاً پیش‌تر قدرت‌نمایی تانک آفرود ریپساو F4 را در فیلم سریع و خشن 8 مشاهده کرده‌اید. البته ریپساو پیش از ورود به دنیای هالیوود، به عنوان یک خودروی نظامی معرفی شد.

تانک آفرود ریپساو اف 4 - Ripsaw F4

خودروی Ripsaw اولین بار در نمایشگاه خودروی دالاس 2001 به نمایش گذاشته شد و از همان ابتدا توجه ارتش ایالات متحده آمریکا را به خود جلب کرد. ارتش آمریکا تصمیم به همکاری با طراحان این خودرو یعنی «هاو اند هاو تکنولوژیز» (Howe & Howe Technologies) برای ساخت یک نمونه اولیه گرفت.

ارتش این کشور Ripsaw را به عنوان یک خودروی زرهی کوچک با قابلیت کنترل از راه دور که توانایی انجام فعالیت‌های نظامی فراوانی را دارد، به آزمایش گذاشت. در سال 2020 هم ریپساو M5 برای کاربری نظامی ارائه شد. ضمناً چهار نمونه اولیه از آن را در حال حاضر ارتش آمریکا آزمایش می‌کند که به موشک‌های ضدتانک، توپ 30 میلی‌متری و بسته زرهی کامل مجهز هستند.

فضای داخلی تانک آفرود ریپساو اف 4 - Ripsaw F4

از ریپساو در دنیای نظامی که بگذریم، خودروی سواری چهار سرنشین ریپساو F4 هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. این خودرو دارای حداکثر سرعت 90 کیلومتر است و فاصله آن نسبت به زمین به 508 میلی‌متر می‌رسد. ضمن اینکه تانک آفرود ریپساو F4 با شعاع گردش 2.4 متری، حرکت‌پذیری بالایی دارد و در مسیرهای تنگ کم نمی‌آورد.

تانک آفرود ریپساو اف 4 - Ripsaw F4

علاوه بر تمام این‌ها، خریداران هیچ محدودیتی در شخصی‌سازی تانک آفرود ریپساو F4 نخواهند داشت. نهایتاً گفتنی است این آفرودر ریسپاو قیمت پایه 500 هزار دلاری دارد که شاید بیش از حد به نظر بیاید، اما باید به قابلیت‌های چشمگیر آن هم توجه داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*