نگاهی به خودرو Aston Martin DB10 جیمز باند در فیلم Spectre

اگر پیگیر مجموعه فیلم های سری جمیز باند ( ۰۰۷ ) باشید ، حتما می دانید که خودروهای استون مارتین ( Aston Martin ) همیشه نقش کلیدی در این فیلم ها بازی کرده اند.اینبار هم در جدیدترین فیلم از این مجموعه با نام Spectre ، شاهد حضور ماشینی شگفت انگیز از آستون مارتین با نام Aston Martin DB10 هستیم.در این مطلب نگاهی داریم به این خودرو جذاب.با گجت نیوز همراه باشید.

این خودرو که یکی از ۱۰ خودرویی است که صرفا برای این فیلم ساخته شده اند کاملا واقعی است. کمپانی  Aston Martin که بار‌ها در ساخت و تهیه خودروهای جیمز باند نقش داشته است این بار با خودرویی به مراتب خاص تر، سعی در جلب توجه کرده است. این خودرو با اینکه کاملا واقعی است و یک حودرو کامل است ولی خب از بخشی از امکاناتش از جمله شیشه بالا بر‌ها، سیستم تهویه و خنک کننده صرف نظر شده است و به جای آن‌ها آپشن‌های بیشتر و بهتری از جمله کلید شعله افکن دارد!!

در این فیلم گفته شده است که صفر تا ۱۰۰ این خودرو تنها چیزی حدود ۳.۲ ثانیه به طول می‌انجامد که البته کمی‌اغراق شده است و گویا در دنیای واقعی این مدت زمان ۴.۷ ثانیه است.

با همه ی این احوال این خودرو فوق العاده است مخصوصا در بخش طراحی و ظاهر. شما در عکس‌های زیر می‌توانید منوجه این موضوع شوید. این خودرو که پروسه ساختش چیزی حدود ۶ ماه به طول انجامیده است هرگز برای فروش عرضه نخواهد شد.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*