نوید محمدزاده ممنوع الکاری

واکنش نوید محمدزاده به ماجرای ممنوع الکار شدن‌اش در جشنواره ونیز

اخیرا شایعاتی مبنی بر ممنوع الکار شدن نوید محمدزاده مطرح شده که سر و صدای زیادی به پا کرده است. حالا این بازیگر به این شایعات پاسخ داده است.

یکی از داغ‌ترین و عجیب‌ترین خبرهایی که به تازگی از سینمای ایران منتشر شده، خبر ممنوع الکار شدن نوید محمدزاده است. این بازیگر با استعداد که یکی از سوپر استارهای فعلی ایران محسوب می‌شود، در حال حاضر بخاطر بازی در فیلم «شب، داخلی، دیوار» در جشنواره ونیز حضور دارد.

یکی از خبرنگاران جشنواره ونیز به موضوعِ ممنوع الکار شدن نوید محمد زاده اشاره کرد. پاسخ او را در ویدیوی زیر بشنوید:

نوید محمدزاده در واکنشی محافظه کارانه به ممنوع الکاری خود ادعا کرد که هنوز خبری، به صورت رسمی به دست او نرسیده است. محمدزاده اعلام کرد که اکنون در حال همکاری در سریال «آکتور» ساخته‌ی نیما جاویدی است. موضوعی که داستان ممنوع الکاری او را پیچیده می‌کند.

گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد دلیل ممنوع الکاری نوید محمدزاده وجود دارد. این بازیگر در سالهای اخیر، محور اصلی بسیاری از جنجال‌ها و حواشی سینمای ایران بوده است. قطعا بوسه‌ی جنجالی نوید محمدزاده و همسرش، فرشته حسینی در جریان مراسم کن را بخاطر دارید.

گفته می‌شود یکی از دلایل اصلیِ این اتفاق، همین بوسه‌ی جنجالی بوده است. ضمن اینکه محمدزاده در فیلم جنجالی «برادران لیلا» هم نقش آفرینی کرده بود.

بیشتر بخوانید: اطلاعات جدیدی از داستان و معمای فیلم Knives Out 2 منتشر شد

اگرچه در این سالها بازیگران زیادی ممنوع التصویر شده‌اند، اما بدون شک نوید محمدزاده، غافلگیرکننده‌ترین نام در این لیست خواهد بود. فردی که به واسطه‌ی بازی در فیلم‌های متری شیش و نیم، ابد و یک روز، سریال قورباغه و … کارنامه‌ی به شدت درخشانی دارد. باید منتظر اخبار رسمی از جانب خانه‌ی سینما یا خودِ محمدزاده پس از بازگشت به ایران باشیم.

اگر این خبر صحت داشته باشد، فیلم «شب، داخلی، دیوار» آخرین اثر سینمایی نوید محمدزاده خواهد بود. هرچند پخش سریال آکتور نیز در هاله‌ای از ابهام قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*