دوازده دستگاه سامسونگ که احتمالا اندروید ۶.۰ را در اوایل سال ۲۰۱۶ دریافت خواهند کرد

سامسونگ قرار است کهشکان هفتم نسخه ی S را در MWC سال ۲۰۱۶ با اندروید پیش فرض ۶.۰ مارشمالو رونمایی کند. اما این باعث نمی‌شود که نسل های قبلی این گوشی به فراموشی سپرده شوند. این غول گوشی هوشمند کره جنوبی، در حال کار بر روی اندروید ۶.۰ مارشمالو است تا آن را برای گوشی های خود ارائه کند. به تازگی ، SamsungVie گزارشی را ارائه کرده و در آن، دوازده گوشی هوشمند و تبلت سامسونگ که به زودی اندروید ۶.۰ را دریافت خواهند کرد نام برده شده است.

با توجه به این لیست ، گوشی های سامسونگ گلکسی نوت ۵، گلکس نوت ۴، گلکسی نوت ۴ Duos، گلکسی نوت اج، گلکسی اس ۶ اج پلاس، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ Duos، گلکسی اس ۵ نئو و گلکسی اس ۵ LTE-A، در سه ماه اول سال ۲۰۱۶ به اندروید ۶.۰ مارشمالو به روز خواهند شد و باقی دستگاه ها شامل، گلکسی آلفا، گلکسی تب A، گلکسی تب S2  ۸.۰، گلکسی تب S2 9.7 و چندی دیگر، در سه ماهه دوم سال آینده به روز رسانی خواهند شد.

همانند همیشه، نمی‌توانیم بگوییم که این اطلاعات کاملا درست هستند و تا وقتی که سامسونگ اطلاعات رسمی را ارائه کند باید منتظر بمانیم. با این وجود، برخی گزارش ها گلکسی اس ۶ و گلکسی نوت ۴ را در حال اجرای اندروید ۶.۰ نشان می‌دهند. در هر صورت، دستگاه ها یاد شده در این لیست، به زودی به روز رسانی خواهند شد.Samsung-Android-6

منبع: sammobile

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*