نمای جلو تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ فیس لیفت

تویوتا لندکروز سری 300 فیس لیفت در جاده‌ها شکار شد + تصاویر

تصاویر تویوتا لندکروز سری 300 فیس لیفت در خاک آمریکا به بیرون درز پیدا کرد. در ادامه این تصاویر از Land Cruiser مدل 2023 را مشاهده کنید.

تصاویری از تویوتا لندکروز سری 300 فیس لیفت یا به‌طور دقیق نسخه GR Sport مدل 2023 پشت یک حامل خودرو با پلاک ایالت ایلینوی آمریکا به‌بیرون درز پیدا کرده است. جدا از اینکه به‌لطف این تصاویر می‌توان دیدی دقیق‌تر از نسخه واقعی این شاسی بلند داشت، با حضور لندکروز در آمریکا احتمال بازگشت آن به این منطقه قوت می‌گیرد.

تصاویر تویوتا لندکروز سری 300 فیس لیفت و احتمال بازگشت این شاسی بلند به آمریکا

نمای جلو تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ فیس لیفت

در تصاویر جدید شکار شده از لندکروز GR Sport جدید، نشان‌های GR و فضای داخلی با چرم قرمز رنگ را می‌توان مشاهده کرد. همچنین نمای جلو خصوصاً جلوپنجره اسپرت‌تر این اس وی به‌همراه خطوط مشکی و قرمز در ناحیه کناری در این تصاویر به‌چشم می‌آیند. با وجود این، نکته مهم‌تر این است که با رویت این SUV در خاک آمریکا باید انتظار عرضه دوباره آن در این منطقه را داشت یا خیر.

فضای داخلی تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ فیس لیفت

تویوتا بعد از انتشار این تصاویر، رسماً اعلام کرد که قصد نمایش لندکروز جی آر اسپرت جدید طی نمایشگاه خودرو شیکاگو 2023 در ایالت ایلینوی را ندارد. در همین حال، درباره علت حضور لندکروز سری 300 در ایالات متحده آمریکا توضیحی ارائه نداد. از آنجایی که سال گذشته میلادی یکی از مقامات اجرایی بخش آمریکای شمالی تویوتا از احتمال بازگشت لندکروز به آمریکا گفته بود، همچنان احتمال وقوع این اتفاق وجود دارد.

در سال 2021 عرضه لندکروز سری 200، یکی از بهترین شاسی بلندهای تاریخ تویوتا در آمریکای شمالی به‌خاطر فروش کمتر از حد انتظار متوقف شد. حتی پس از آن، سری 300 مدل 2022 هم به این منطقه راه پیدا کرد و تویوتا در عوض فقط هم‌خانواده لوکس‌تر آن یعنی لکسوس LX را در دسترس قرار داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*