اندروید ۱۴ گلکسی ای ۳۴

بروزرسانی اندروید ۱۴ برای گلکسی A34 منتشر شد

گلکسی ای ۳۴ یکی از بهترین میان‌رده‌های امسال سامسونگ است که حالا آپدیت بزرگ اندروید ۱۴ و وان یو آی ۶ را دریافت کرده است. این بروزرسانی برای کاربران آسیایی در حال انتشار است و به زودی کاربران ایرانی هم می‌توانند آن را دریافت کنند.

هفته گذشته بود که سامسونگ آپدیت اندروید ۱۴ را برای کاربران اروپایی گوشی گلکسی ای ۳۴ منتشر کرد. نسخه بتای اندروید ۱۴ برای گلکسی ای ۳۴ در اوایل شهریورماه برای این گوشی منتشر شده بود اما حالا نوبت به نسخه پایدار این بروزرسانی بزرگ رسیده است. ظاهرا کاربران فلیپینی، اولین دریافت‌کنندگان این بروزرسانی در آسیا هستند و به زودی در کشورهای دیگر نیز این بروزرسانی منتشر خواهد شد. پیش از فلیپین، کاربران گلکسی A34 در کشورهایی مانند انگلستان وان یو آی ۶ را دریافت کرده بودند.

آپدیت اندروید 14 گلکسی A34 سامسونگ

آپدیت جدید میان‌رده پرطرفدار سامسونگ، در کنار اندروید ۱۴ بروزرسانی بزرگ رابط کاربری وان یو آی ۶ را به همراه پچ امنیتی ماه نوامبر سال ۲۰۲۳ در خود جای داده است. هر چند این آپدیت ویژگی‌های زیادی را به گوشی‌های کاربران می‌آورد اما گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ ویژگی که با باعث جلوگیری از آسیب دیدن نمایشگرهای امولد گوشی‌هایش می‌شد را غیرفعال کرده است؛ پس بهتر است کمی برای نصب این بروزرسانی صبر کنید.

وان یو آی ۶ برای گلکسی ای ۳۴

آپدیت جدید سامسونگ با شماره سریال A346EXXU4BWK2 شناخته می‌شود و ویژگی‌های زیادی را به کاربران ارائه می‌کند که پیش از این در دیگر مطالب گجت نیوز به آن‌ها اشاره کرده بودیم. طراحی رابط کاربری سامسونگ هم تغییر کرده و به باور برخی از کاربران در پلتفرم‎‌هایی مانند ردیت، به زبان طراحی گوشی‌های آیفون اپل شبیه شده است.

در صورتی که می‌خواهید بروزرسانی بزرگ اندروید ۱۴ را برای گوشی گلکسی A34 دریافت کنید، پیشنهاد می‌کنیم از وای فای استفاده کنید تا با دریافت تماس و دیگر موارد مشابه، ارتباط شما قطع نشود. همچنین بهتر است پیش از آپدیت، گوشی خود را حداقل تا ۳۰ درصد شارژ کنید. در کنار این موضوع بهتر است حتما پیش از آپدیت، به فکر ساخت اکانت سامسونگ برای تجربه عملکردی بهتر باشید.

اندروید ۱۴ چه زمانی برای کاربران ایرانی ای ۳۴ منتشر می‌شود؟

متاسفانه برنامه‌ریزی دقیقی برای انتشار چنین بروزرسانی‌هایی رسانه‌ای نمی‌شود اما با توجه به سابقه سامسونگ در انتشار بروزرسانی‌های OTA، احتمالا در هفته‌های آینده اکثر کاربران ایرانی بتوانند این آپدیت را دریافت کنند. گوشی‌ اکثر کاربران ایرانی، ریجن خاورمیانه یا امارات است و احتمالا در بدترین حالت ممکن، آپدیت One UI 6 تا ماه آینده برای تمام کاربران منتشر شود. البته تجربه انتشار بروزرسانی اندروید ۱۴ برای گلکسی A54 نشان داد سامسونگ سریع‌تر از گذشته آپدیت‌هایش را برای تمام کاربران منتشر می‌کند.

آیا آپدیت Android 14 برای شما منتشر شده است؟ در بخش نظرات با گجت نیوز و کاربرانش همراه شوید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*