پارمیس

تجربه پیشرفت با نرم افزار پخش مویرگی و تولیدی پارمیس

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، مجموعه‌ای دانش بنیان بوده که جناب آقای مرجانی در سال 1383 اقدام به تاسیس آن کرد. هدف اصلی از راه‌اندازی این سازمان، چیزی به جز پیشرفت و حرکت رو به جلوی کسب و کارها نبوده و خوشبختانه از تمام رقبا در این رابطه موفق‌تر عمل کرده است.

با افتخار عرض می‌کنیم که مجموعه پارمیس در سال 1391 عنوان پرافتخارترین شرکت نرم افزاری ایران را از آن خود کرد. نرم افزار پخش مویرگی، نرم افزار حسابداری تولیدی و سامانه مودیان پارمیس، تنها شماری از پلتفرم‌های کارآمد و با کیفیت تولید شده در این تیم به‌شمار می‌روند که ویژگی‌ها و قابلیت‌های بی‌شماری را می‌توانید در آن‌ها بیابید. 

آشنایی با نرم افزار پخش مویرگی پارمیس

مدیریت کردن کسب و کارهای بخش تولید، از پیچیدگی زیادی در فرآیندهای کلی زنجیره ارزش برخوردار است. مواردی از جمله مشکلات ناشی از صادرات محصول و تامین کردن مواد اولیه، تحریم‌های بانکی، سیاستگذاری‌های مختلف اقتصادی و نقش‌های بازارهای مالی، موجب ایجاد شدن دغدغه‌های زیادی برای مدیران مجموعه‌های اقتصادی شده‌اند.

این دغدغه‌های زیاد، موجب عدم توجه کافی به بهره‌وری شده و بقای کسب و کار را به اولین اولویت صاحبان صنایع تولیدی بدل می‌کند. این موضوع در حالی است که بهره‌وری توزیع و تولید با ایجاد کردن سود و همین‌طور نقدینگی بیشتر، امکان حفظ کسب و کارها در مقابل عوامل مضر و مخرب بیرون از فضای داخلی مجموعه اقتصادی را دارد.

پارمیس

استفاده از نرم افزار پخش مویرگی می‌تواند به انجام هر چه آسان‌تر فرآیند برقراری ارتباط با مصرف کنندگان، جریان فروش و همین‌طور مکانیزه‌سازی سیستم توزیع کالاها کمک زیادی کند. از طرفی، به‌کارگیری این پلتفرم موجب کاهش هزینه‌های زنجیره تامین نیز می‌شود. نرم افزار پخش مویرگی پارمیس، امکانات و قابلیت‌های زیادی داشته که از میان آن‌ها می‌توان به قابلیت ثبت و درج انواع فاکتورهای برگشت از فروش و فروش، انجام دادن امور مالی و حسابداری به‌شکل کاملاً آفلاین در شرایط عدم دسترسی به اینترنت و همین‌طور ثبت تراکنش‌ها و فاکتورها، حواله‌ها و رسیدها به شکل آنلاین اشاره کرد. 

آشنایی با نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس

شرکت شما در هر اندازه‌ای چه کوچک و چه بزرگ، برای برطرف نیازهای خود و رسیدن به پیشرفت، به نرم افزار حسابداری تولیدی (https://www.parmisit.com/products/acconting-software/production_version/) نیاز مبرمی دارد. نرم افزار پارمیس پرو، یکی از پلتفرم‌های کاربردی و کارآمد بوده که می‌تواند گزینه‌ای عالی برای اداره و مدیریت هر چه بهتر امور مالی شرکت‌های متوسط و کوچک باشد. پلتفرمی پیشرفته که امکانات متنوعی از جمله قابلیت حساب کردن بهای تمام شده تمامی محصولات و کالاها و تعریف کردن ایستگاه‌های تولیدی را در خود جای داده تا به کمک آن بتوانید پیشرفتی قابل توجه را در مجموعه خود تجربه کنید.

پارمیس

از دیگر گزینه‌های روی میز مجموعه ما برای استفاده جهت شرکت‌های تولیدی، پارمیس استار است که کیفیت و سرعت عمل آن در انجام محاسبات مالی و حسابداری مثال‌زدنی است. این پلتفرم، بیشتر از 20 زیر سیستم همچون بازرگانی داخلی و خارجی و انبار پیشرفته را در خود جای داده و به ابزاری قدرتمند و کارآمد تبدیل شده است. 

ماژول سامانه مودیان پارمیس

پدیده فرار مالیاتی، از جمله مواردی است که ضربه و فشار سنگینی را به دولت وارد کرده و درآمدهای آن را بسیار کاهش داده است. تدبیر دولت برای حل این موضوع سامانه مودیان بود که جلوی بروز این اتفاق را می‌گرفت. مطابق این قانون، هر مودی مالیاتی باید صورت‌حساب الکترونیکی خود را در این سامانه ارسال کند و در صورت سرپیچی از این موضوع مشمول جرایمی چند می‌شود. 

سامانه مودیان پارمیس، پلتفرمی آنلاین بوده که با هدف مهم ایمنی و سهولت در پرداخت مالیات تولید و به بازار عرضه شده است. از میان قابلیت‌های موجود در این نرم افزار، می‌توان به دیدن خطاهای احتمالی هر یک از صورتحساب‌های ارسالی و برطرف کردن آن، چاپ کردن فاکتور همراه با اطلاعات مرتبط با سامانه مودیان همچون شناسه یکتای مالیاتی اشاره کرد. 

جمع بندی

شرکت نرم افزاری پارمیس، با دسترسی به فناوری روز دنیا و داشتن تیمی متخصص، همواره به‌دنبال به‌روزرسانی پلتفرم‌ها و افزودن قابلیت‌هایی جدید به آن‌هاست. سه نرم افزار مودیان، نرم افزار حسابداری تولیدی و پخش مویرگی تولید شده در این مجموعه، با کیفیتی بسیار بالا ارائه شده و به آسانی نیازهای کاری شما را پاسخ می‌دهد. در صورت تمایل به خرید این پلتفرم‌ها، می‌‎توانید از طریق بخش فروش مجموعه اقدام کرده و اتوماسیونی با کیفیت و عالی را برای کسب و کار خود خریداری فرمایید. 

برای خرید یا دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی و مدیریتی پارمیس با شماره 02187758 تماس یا به وبسایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*