ماژول دوربین آیفون 16 پرو

ماژول دوربین آیفون 16 پرو شبیه ریش تراش فیلیپس است!

دوست دارید ماژول دوربین آیفون 16 پرو و پرو مکس – iPhone 16 Pro Max مانند نسل فعلی باشد یا این طراحی مشابه تیغه‌های ماشین ریش تراش را ترجیح می‌دهید؟

در فرآیند تولید محصولات اپل معمولا چند نوع طراحی مختلف امتحان می‌شود. حالا ظاهرا آیفون 16 پرو و پرو مکس هم در چنین مرحله‌ای به‌سر می‌‌برند و کمپانی کوپرتینویی روی چند نمونه آزمایشی با ماژول دوربین نامتداول کار می‌کند.

تصویری که به‌تازگی Majin Bu با استناد به یک منبع ناشناس منتشر کرده، ماژول دوربین آیفون ۱۶ پرو را با شکل و شمایلی مشابه ماشین ریش تراش نشان می‌دهد.

این افشاگر فعال در شبکه اجتماعی X انتخاب این نوع طراحی توسط اپل را یک تصمیم استراتژیک توصیف کرده؛ چیزی که می‌تواند به آن، امکان استفاده از سنسورهای دوربین بزرگ‌تر را بدهد.

ماژول دوربین آیفون 16 پرو

علاوه بر ظاهر جدید ماژول دوربین، انتظار می‌رود آیفون ۱۶ پرو دارای یک لنز تله‌فوتو جدید نیز باشد. برای دوربین اصلی آیفون ۱۶ پرو مکس هم از سنسور Exmor IMX903 سونی به‌عنوان یک کاندیدای احتمالی نام برده شده است؛ هر چند که شایعات از حداکثر رزولوشن 48MP برای این گوشی‌ها حکایت دارند؛ درست مثل سری آیفون 15 پرو!

البته همان‌طور که گفته شد، اپل چندین نمونه آزمایشی را با طراحی‌های مختلف تست و از بین آن‌ها، یکی را برای محصول نهایی انتخاب می‌کند. پس شاید این ماژول دوربین مثلثی شکل، رنگ واقعیت به خود نگیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. تو گوشی فقط باید یک دونه لنز فوق عریض قدرتمند بزارن