آبروریزی جدید برای ایران خودرو

آبروریزی جدید برای ایران خودرو

در شرایطی که عموم متقاضیان خودروهای داخلی برای خرید یک خودرو جدید باید از هفت خان رستم عبور کنند؛ انتشار تصویری از یک سند، به یک آبروریزی جدید برای ایران خودرو بدل شده است.

وضعیت بازار خودرو ایران این روزها بر کسی پوشیده نیست. یک طرف بازار آزاد و قیمت‌های وحشتناکش و طرف دیگر، فروش‌های ویژه خودروسازان به قیمت کارخانه که البته به‌نظر شانس برنده شدن در آن‌ها، با شانس برنده شدن در لاتاری برابری می‌کند. به‌نحوی که عموما منتخبان فروش‌های ویژه خودروسازان نه مصرف‌کننده نهایی، بلکه دلالانی در سودای سود بیشتر هستند.

این افراد که از قضا بخت خوبی هم در قرعه‌کشی‌ها دارند، سعی می‌کنند از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند و با فروش محصولات عموما بی‌کیفیت داخلی در بازار آزاد، از اختلاف قیمت‌های عجیب کارخانه و بازار آزاد بیشترین سود ممکن را کسب کنند.

آبروریزی جدید ایران خودرو در توزیع رانت

در این آشفته‌بازار خودرو که نیاز بازار داخلی با کمترین تنوع، نازل‌ترین کیفیت و تیراژ پایین تامین می‌شود، انتشار اسناد رانت‌هایی که خودروسازان به پرسنل خود اختصاص می‌دهند، آب سردی است بر پیکر همه متقاضیان خودرو در ایران.

در همین خصوص، اخیرا و در جدیدترین اخبار خودرو، تصویری از یک سند در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس مندرجات آن به‌نظر می‌‌رسد شرکت ایران خودرو حواله‌های خودرویی خاصی را برای پرسنل خود در نظر گرفته است. تصویر سند مذکور را در ادامه می‌بینید:

آبروریزی ایران خودرو

انتشار این سند در حالی است که برای محصولات این فهرست، هیچ برنامه فروش جدیدی در سال 1403 از طرف ایران خودرو تعریف نشده و متقاضیان این خودروها و دیگر محصولات ایرانی، برای خرید یک خودرو جدید باید چالش‌های زیادی را از سر بگذرانند.

از دست ندهید:
اختلاف قیمت عجیب خودروهای سایپا در کارخانه و بازار تویوتا لوین، ۲ میلیارد گرانتر از قیمت خرید در بازار ایران آریزو ۸ یا شاین مکس ایران خودرو؛‌ مقایسه سدان‌های لاکچری بازار ایران

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

 1. عده ایی برای بیمار نشدن نهایت تلاش رو میکنن تا بیمار نشن …
  عده ایی وقتی بیمار هستن نهایت تلاش رو میکنن که درمان شن …
  عده ایی که سرطان دارن نهایت تلاش رو میکنن تا بیشتر زنده بمونن …
  مملکت ما
  حکم سرطان رو داره ..
  به جای پیشگیری ، درمان ، یا شکوفایی
  افراد مملکت شدن سلول سرطانی که هیچ راهی نداره و مردم سود جو برای زنده موندن جیب همو میزنن …
  زندگانی ؟
  یا
  زنده مانی ؟
  این جا قانون بقای جنگله
  نه محل رشد و شکوفایی و تمدن سازی …
  با حیوانات طرفیم که فقط شکل انسان رو به ارث بردن …

 2. مسئولین که ادعای عدالت دارن باید جوابگو باشندوزیری که به درد ملت میخوردبرکنار یه ادم پیرو نابلد سکان گرانی خودرو برای ملت بدست گرفته خلاصه دولت باید جوابگوباشد کارکنان خودروسازی با حقوقهای بالای ۵۰ م.تا۱۰۰م.وبابدست اوردن ماشین بدون نوبت به ریش بقبه ملت میخندند