طرح تعویض تاکسی‌های فرسوده تهران با تاکسی‌های برقی کرمان موتور

شرکت کرمان موتور همراه امضای یک توافق نامه با سازمان تاکسی رانی شهر تهران، طرح تعویض تاکسی های فرسوده تهران با تاکسی های برقی کی ام سی e-Taxi را استارت زد. در ادامه با جزئیات طرح تعویض تاکسی‌های فرسوده با تاکسی برقی کرمان موتور را شرح می‌دهیم.

شرکت کرمان موتور در سال جاری، قصد دارد تا تعداد قابل توجهی از خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی مانند کی ام سی J7 برقی یا کراس اوور کی ام سی JS PHEV و هاچ بک جذاب کی ام سی E10X را راهی خیابان‌ها کند. از میان این محصولات، کی ام سی J7 برقی با نام کی ام سی e-Taxi به خدمت تاکسیرانی درآمد و اکنون خبر طرح تعویض خودروهای کارکرده با این محصول جذاب به گوش می‌رسد. در ادامه با جزئیات این خبر همراه خواهیم بود. با اخبار خودرو گجت نیوز همراه باشید.

جزئیات تعویض تاکسی‌ فرسوده با تاکسی برقی کی ام سی e-Taxi کرمان موتور

تعویض تاکسی فرسوده با کی ام سی برقی

با امضای توافق‌نامه همکاری میان شرکت کرمان موتور و سازمان تاکسیرانی شهر تهران، گامی مهم در جهت جایگزینی تاکسی‌های فرسوده با تاکسی‌های برقی در تهران برداشته شد. در مراسمی که صبح روز یکشنبه مورخ ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ برگزار شد و با حضور شادی مالکی، سرپرست سازمان تاکسیرانی تهران، و سامان فیروزی، مدیرعامل شرکت کرمان موتور، این توافق‌نامه به امضا رسید. بر اساس این توافق، شرکت کرمان موتور متعهد به تأمین هزار دستگاه تاکسی برقی برای استفاده در شبکه حمل و نقل عمومی تهران شد. این اقدام نشان از توجه به نیازهای محیط زیستی و اهمیت انتقال پایدار و پاک در شهرهای بزرگ می‌باشد.

با اجرای این توافق‌نامه، تاکسی‌های برقی به عنوان جایگزینی برای تاکسی‌های فرسوده در تهران معرفی خواهند شد. تاکسیرانان عزیز، با دریافت تسهیلات از دولت و شرکت کرمان موتور، می‌توانند در این برنامه جایگزینی ثبت‌نام کرده و از این فرصت برای بهبود شرایط کاری و حفظ محیط زیست استفاده کنند. علاوه بر این، شرکت کرمان موتور به ارائه خدمات پس از فروش برای تاکسی‌های برقی در تهران متعهد شده است و در این راستا، یک مرکز تخصصی برای تعمیرات و خدمات مرتبط با این خودروها ایجاد کرده است.

تعویض تاکسی فرسوده با کی ام سی برقی

با توجه به تأمین گارانتی برای باتری‌های خودروها به مدت ۲۰۰ هزار کیلومتر یا ۵ سال، نگرانی درباره خدمات پس از فروش برای رانندگان کاهش خواهد یافت. در نهایت، این توافق‌نامه نشان از تلاش شرکت کرمان موتور برای ارائه راهکارهای پایدار و موثر در جهت بهبود کیفیت زندگی شهروندان و حفظ محیط زیست است. در پایان بد نیست بدانید که طی سال جاری، یک خودرو برقی دیگر یعنی ام وی ام آریزو 5 برقی هم راهی خطوط تاکسیرانی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

 1. به چه علت به صنف خاصی رانت تعلق گرفته؟ تا دیروز واریز بنزین یارانه ای ارزان از جیب ملت بود به اینها بود، حالا تحویل خودروی به روز؟ برای بقیه ی مشاغل چه امتیازی میدهند بگند ما بریم تو صف…

  • آلودگی هوای ناشی از حمل و نقل عمومی کاهش پیدا میکنه، اگر به قیمت افزایش هزینه مردم و افزایش کرایه تاکسی نباشه که قطعا به نفع همه اس، فقط ماشینو می بینی؟بنزین بیشتر بهشون نمیدادن، کرایه تاکسی سه برابر میشد بعد جورشو تو میکشیدی؟

   • بقولی میگن حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟
    بنزین هزارو پانصد تومانی یعنی قیمت دلار حداقل هزار پانصد تومان، دارو هم دیگه در ایران دلار زیر 28 هزار تومانی دریافت نمیکنه اگه به نرخ تالارهای بالاتر هم نباشه. کسی که نشسته توی یه تاکسی یا وانت پرمصزف و داره ماهی ششصد لیتر بنزین میگیره، یعنی داره ماهی 600 دلار یارانه دریافت میکنه و تازه همزمان با حداقل بهره وری، هوا رو هم آلوده میکنه، اعتراض هم میشه، میگن قیمت کرایه سه برابر میشه.
    ما تاکسی نخواهیم باید کی رو ببینیم؟ الان تاکسی های اپلیکیشنی قیمتشون با نرخ دوم بنزین هست و باز اصلی حمل و نقل شهری رو هم بدوش دارند، تاکسی میخواهیم چه کار؟
    حواست باشه، اگر به صنفی یارانه ای تعلق میگیره، این خلاف اصل رگولیشن هست. یا باید به همه صنوف یارانه ی این چنینی تعلق بگیره یا این ها هم جمع شه بره پی کارش.
    فعلا تنها سر سفره ماندگان نفت شدند این تاکسی دارها و وانت دارها و کامیوندارها.