نسخه دنده اتوماتیک سهند و اطلس

سایپا نسخه دنده اتوماتیک سهند و اطلس را روانه بازار می‌کند

شرکت سایپا و زیرمجموعه آن، یعنی پارس خودرو، برنامه دارند تا نسخه دنده اتوماتیک سهند و اطلس را با امکانات مدرن و قیمت اقتصادی روانه بازار کنند.

بنا بر جدیدترین اخبار خودرو، سایپا و زیرمجموعه آن، یعنی شرکت پارس خودرو، در نظر دارند تا نسخه اتوماتیک سهند و اطلس را با برچسب قیمت اقتصادی و با برخورداری از امکانات به‌روز روانه بازار کنند.

نسخه دنده اتوماتیک سهند و اطلس عرضه می‌شود

شهرام رحیمی، مدیر پروژه طراحی و توسعه قوای محرکه نسخه‌های اتوماتیک اطلس و سهند، با اعلام عرضه این دو خودرو در آینده نزدیک، گفت پروژه توسعه قوای محرکه سهند و اطلس CVT با تکیه بر موتور M15GSI و گیربکس CVT شرکت پانچ با تجهیز به سامانه ESC و آپشن‌های روز، در حال حاضر وارد مرحله تست مصرف سوخت، آلایندگی و دیگر آزمون‌ها شده است.

رحیمی می‌گوید مگاموتور در این پروژه کوشیده ضمن تمرکز بر بیشترین کارایی از پیشرانه‌ای اقتصادی استفاده کند. به‌گفته مدیر پروژه طراحی قوای محرکه اطلس و سهند اتوماتیک، با بررسی‌های تخصصی تیم تحقیق و توسعه مگاموتور و با همکاری شرکت پانچ، قابلیت‌ها و امکانات جدید و متنوعی با مکانیزم‌های عملکردی متنوع و پیشرفته در گیربکس CVT دو خودرو سهند و اطلس تعریف شده است.

سهند

آقای رحیمی همچنین ضمن اشاره به افزوده شدن قابلیت جدید SAT Mode به حالت‌های رانندگی در گیربکس CVT اطلس و سهند، اظهار کرد این قابلیت از نظر عملکرد مشابه با گیربکس‌های CVT نسل X-Tronic کمپانی نیسان و گیربکس‌های CVT نسل I-VT کیا و هیوندای عمل می‌کند.

آن‌طور که مدیر پروژه توسعه قوای محرکه نسخه دنده اتوماتیک سهند و اطلس توضیح می‌دهد، قابلیت SAT Mode منجر به افزایش لذت رانندگی با گیربکس‌های CVT و عدم تغییر مدام نسبت دنده می‌شود که به خودی خود به افزایش عمر و دوام پولی‌ها و تسمه گیربکس و کاهش صدای ورودی به کابین خودرو در زمان شتاب‌گیری می‌انجامد.

به باور آقای رحیمی، با توجه به رده‌بندی دو خودرو اطلس و سهند اتوماتیک در شمار محصولات اقتصادی، استفاده از قوای محرکه CVT مگاموتور منجر به ساخت محصولاتی چابک، کارآمد و جذاب برای نسل جوان می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد مگاموتور به‌عنوان تامین‌کننده موتور و قوای محرکه خودروهای سایپا، همواره در تلاش است با تولید موتور و گیربکس‌های پیشرفته و مدرن برای خودروهای این شرکت، به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز بازار باشد.

حتما بخوانید:
کاتالوگ کی ام سی A5 منتشر شد + قیمت و مشخصات فنی معرفی اطلس برقی سایپا ؛ هاچ بک عجیب و غریب با ۹۴ اسب بخار + ویدیو مقایسه اطلس و کوییک؛ تفاوت در چیست؟ توقف شماره گذاری ام وی ام ایکس ۵۵ پرو؛ ماجرا چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. سایبپا دزد بی شرف کوییک اتومات تحویل اسفند رو ندادی حالا میخوای سهند اتوماتیک بازار ازاد با رانت بیرون دهید هیچ نظارتی ندارد در کشور تمام گیبرکس های اتوماتیک انبار مخفی در کرج و شهریا دپو کردند لطفا این پیام را نمایش دهید با مسولیت من

  2. دو فرقون به فرقون های دیگر اضافه شد