آپدیت One UI 6.1 برای گلکسی A73 و A33

آپدیت One UI 6.1 به گلکسی A73 و A33 سامسونگ رسید

سامسونگ آپدیت One Ui 6.1 را برای دو گوشی گلکسی A73 و A33 منتشر کرد. آیا قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI هم همراه این بروزرسانی هستند؟

همانطور که اخیراً شاهد بودیم، سامسونگ آپدیت رابط کاربری One UI 6.1 را برای گوشی‌های میان‌رده خود ارائه کرده است و امروز دو گوشی دیگر این آپدیت را دریافت کرده‌اند. این دو گوشی، گلکسی A73 و گلکسی A33 هستند.

جزئیات آپدیت جدید Galaxy A73 و A33

آپدیت گلکسی A73 در حال حاضر با شماره ساخت A736BXXU7EXDC در مالزی منتشر شده است. حجم این به‌روزرسانی 2.6 گیگابایت است و شامل وصله امنیتی ماه آوریل 2024 می‌شود. به نظر می‌رسد این موضوع، یعنی دریافت وصله امنیتی قدیمی‌تر، به یک رویه عادی برای آپدیت One UI 6.1 در گوشی‌های میان‌رده سامسونگ تبدیل شده باشد. با اینکه در حال حاضر اواسط اردیبهشت هستیم و دریافت وصله امنیتی ماه می منطقی‌تر به نظر می‌رسید؛ اما در هر صورت، هر چه که هست فرآیند انتشار آپدیت آغاز شده است.

آپدیت One UI 6.1 برای گلکسی A73 و A33

در ادامه، گلکسی A33 نیز به‌روزرسانی One UI 6.1 خود را با شماره ساخت A336EDXU8EXDD در کشور سنگاپور دریافت کرده است. حجم این به‌روزرسانی هم بیش از 2 گیگابایت است، پس مطمئن شوید که برای دانلود آن به یک شبکه Wi-Fi پایدار وصل باشید.

همانطور که قابل پیش‌بینی بود، هیچکدام از گوشی‌های گلکسی A73 و A33، قابلیت های هوش مصنوعی سامسونگ (Galaxy AI) را که در ماه ژانویه همراه با سری گلکسی S24 معرفی شدند، دریافت نمی‌کنند. این قابلیت‌ها تا به حال تنها در اختیار گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ در دو سال گذشته قرار گرفته‌اند و به نظر می‌رسد که این وضعیت دست‌کم برای مدتی به همین شکل باقی خواهد ماند.

بنابراین، اگر قبلاً فکر می‌کردید که نیازی به خرید یک گوشی رده‌بالای سامسونگ ندارید و یک میان‌رده کارتان را راه می‌اندازد، اما تمایل به استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ دارید، باید کمی در محاسبات خود تجدید نظر کنید.

در گجت نیوز بخوانید:
آپدیت One UI 6.1 برای دو گوشی گلکسی A54 و A34 عرضه شد کارهایی که باید قبل از آپدیت گوشی سامسونگ خود به ONE UI 6.1 انجام دهید نگاهی به پنج مدل از گوشی های جدید سری Galaxy A سامسونگ و ارزش خرید آنها در بهار 1403 آموزش ساخت اکانت سامسونگ با روش‌های مختلف در همه گجت‌ها با این تنظیمات، عمر باتری گوشی سامسونگ خود را دوبرابر کنید

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*