خبر بد برای فعالان ارز دیجیتال در ایران

خبر بد برای فعالان حوزه ارز دیجیتال در ایران

به‌نظر می‌رسد نهادهای مسئول هنوز به مرحله پذیرش امکان استفاده از رمزارزها در مبادلات روزمره نرسیده‌اند و این خبر بدی برای فعالان حوزه ارز دیجیتال در ایران محسوب می‌شود.

در ایامی که ارزهای دیجیتال هر روز بیشتر از قبل در سراسر دنیا مورد پذیرش و استفاده قرار می‌گیرند و به زندگی روزمره عموم مردم وارد شده‌اند، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران با ارسال پیامکی برای مردم، درباره استفاده از رمزارزها در مبادلات داخل کشور هشدار داده است.

هشدار به فعالان ارز دیجیتال در ایران: استفاده از رمزارزها ممنوع است

در جدیدترین اخبار ارز دیجیتال، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران با ارسال پیامکی به مردم تاکید کرد:

بر طبق مصوبه هیات دولت جمهوری اسلامی ایران، رمز‌ارزها مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی نبوده و استفاده از آن‌ها در مبادلات داخل کشور مجاز نیست.

پیامک معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهران

اعلام رسمی عدم حمایت دولت و نظام بانکی از ارزهای دیجیتال در حالی است که پیش از این، یکی از شعبه‌های دادگستری تهران به‌طور خاص برای رسیدگی به جرایم رمزارزی تعیین شده بود.

تعیین شعبه اختصاصی دادگاه رمزارزها

مطالب بیشتر در گجت نیوز:
آیا همستر کامبت در گوشی های آیفون مسدود می‌شود؟ اپل بسیاری از بازی های تلگرامی را در آیفون مسدود کرد؛ مشکل اپل با ایردراپ ها چیست؟ آیا قیمت نات کوین به زودی ۱ دلار می‌شود؟ جولان قیمت توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نظر اونا برای ما فاقد اهمیت هست
    و ما قوانینی که به تایید ما مردم نرسد قبول نداریم
    اگر ناراحت هستن میتونن جمع کنن برن
    همینی که هس خواستن بخوان نخواستن بروند