همستر کامبت در گوشی های آیفون

آیا همستر کامبت در گوشی های آیفون مسدود می‌شود؟

کاربران آیفون از بروز اختلال در ربات بازی های تلگرامی و سیاست‌های اپل سخت شاکی هستند؛ آیا همستر کامبت در گوشی های آیفون مسدود خواهد شد؟

خبر مسدود شدن بازی های تلگرامی در گوشی های آیفون، کاربران را نسبت به آینده ایردراپ‌ها نگران کرده است. پس از نمایش پیغام بازی یس کوین پیکسلی و بالا نیامدن ربات، بسیاری از کاربران گیج و سردرگم شده و سوالات بسیاری برایشان مطرح شده است.

بهترین بازی تلگرامی کسب درآمد دلاری تا به امروز نات کوین بوده و پس از آن قطعا همستر کامبت صدرنشین جدول است. بیش از 158 میلیون کاربر هم‌اکنون در حال ارتقای کارت‌های کامبو هستند و امید دارند توکن همستر به‌زودی در صرافی‌ها لیست شود. خبر بد برای کاربران آیفون، مسدود شدن بازی های تلگرامی و خصوصا همستر کمبات است.

همستر کامبت در گوشی های آیفون با مشکل مواجه شده؟

البته تا به این لحظه خبری از بروز اختلال یا قطعی در ربات Hamster Kombat شنیده نشده؛ ولی خطر بیخ گوش تمامی دارندگان گوشی‌های شرکت اپل است. متاسفانه این شرکت به دلایل نامعلوم با ایردراپ‌ها سر ناسازگاری برداشته و برخی از محبوب‌ترین آنها مثل یس کوین پیکسلی و تپ سواپ را بارها با مشکل مواجه کرده است.

همستر کامبت در گوشی های آیفون

با توجه به این‌که تعداد زیادی از کاربران همستر کمبات، گوشی آیفون دارند، باید چاره‌ای برای بروز احتمالی اختلال اندیشیده شود. در صورت مسدود شدن ربات بازی‌های ایردراپی، آینده تلگرام و صنعت بازی‌های کریپتو در بستر تلگرام با چالش مواجه خواهد شد؛ بنابراین تیم توسعه‌دهنده همستر کامبت و سایر ربات‌های معروف می‌بایست اقدامات پیشگیرانه‌ای در قبال سیاست‌های اپل داشته باشند.

آیا اپل می‌تواند به‌صورت یک طرفه به‌جای میلیون‌ها کاربر آیفون تصمیم بگیرد و ربات بازی‌های فوق را مسدود کند؟ در ادامه به اطلاعیه یس کوین پس از بروز اختلال توجه کنید:

کاربران گرامی؛ با توجه به به‌روزرسانی‌های اخیر در دستورالعمل‌های بررسی برنامه اپل در رابطه با خرید محصولات دیجیتال، تلگرام موظف شده تا زمانی که توسعه‌دهنده ربات از سیستم پرداخت تلگرام استارز استفاده کند، ربات‌ها را به‌طور موقت محدود کند. در نتیجه ربات یس کوین ما در حال حاضر روی برخی از تلفن‌های آیفون غیر قابل دسترسی است؛ اما حساب آنها نزد ما ایمن خواهد ماند. تیم فنی به سختی کار می‌کنند تا سیستم پرداخت مورد نیاز را برای مطابقت با دستورالعمل‌های جدید یکپارچه کنند. ما صمیمانه برای هرگونه ناراحتی که ممکن است پیش آمده باشد، عذرخواهی می‌کنیم و…

همستر کامبت در گوشی های آیفون

با توجه به اطلاعیه فوق تا زمانی که یس کوین و سایر بازی‌ها مثل همستر کامبت به درخواست شرکت اپل پاسخ ندهند، ربات‌ها غیر قابل دسترسی خواهند ماند. کاربران آیفون تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارند.

لینک عضویت در بهترین و معروف ترین بازی های تلگرامی: آخرین اخبار و مقالات همستر کمبات:
بیشتر بخوانید:
بازی تلگرامی کتیزن – Catizen ؛ آموزش و لینک عضویت
پیکسل ورس – PixelVerse؛ بازی پولساز تلگرامی جدید + لینک عضویت
تپ سواپ تلگرام چیست ؛ لینک عضویت و آموزش کامل
همستر کامبت چیست؛ کسب درآمد از طریق بازی ایرداپ تلگرام Hamster Kombatsu[/su_posts]

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. من۷پلاس دارم فعلا که همستر من هنو کار میکنه..بازی تلگرامی دیگه ای فعلا تست نکردم..بنظرتون بخام اکانت تلگرامم انتقال بدم روی گوشی اندرویدم امکان تعغیر کیف پول دارم..از تونکیپر استفاده میکنم