آپدیت جدید پاورپوینت منتشر شد؛ ابزار های جدید برای طراحان

در نوامبر ۲۰۱۵، مایکروسافت ویژگی های جدیدی به پاورپوینت ۲۰۱۶ ( PowerPoint 2016 ) خود افزود تا رابط کاربری نرم افزار، برای کاربرانی که از گرافیک سر رشته ندارند، راحت تر شود. شاخصه‌های جدید که با یک بسته‌ی بروزرسانی به پاورپوینت افزوده شد، باعث راحت تر شدن کارایی پاورپوینت و بیشتر شدن اتوماسیون این نرم افزار گردید. یکی از این ابزارها که طراح ( Designer ) نام دارد، دست شما را در ویرایش عکس‌ها، متن‌ها و تغییرات کلی در تم اسلاید، باز تر می‌گذارد.

همانطور که در تصاویر زیر می‌بینید، دومین ارتقای قابل توجه این نرم افزار، تشخیص چهره‌ی انسان در تصاویر است؛ به طوریکه تصویر چهره انسان شناسایی شده و شما می‌توانید بر روی آن تغییرات خاص خود را انجام دهید. سومین ویژگی بارز اضافه شده به PowerPoint، استخراج هوشمند رنگ از تصاویر استفاده شده در اسلاید و به‌کار گرفتن رنگ استخراج شده در طراحی تم است. این ویژگی جدید به شما این امکان را خواهد داد تا تصویر استفاده شده در اسلایدتان بر روی تم بنشیند و زیبا به نظر برسد. طبق اذعان مایکروسافت، این ویژگی در آپدیت های آینده بر روی Native Theme ها نیز فعال خواهد شد.

این بسته بروزرسانی فعلا فقط بر روی پاورپوینت ۲۰۱۶ فعال بوده و برای استفاده از آنها، اتصال به اینترنت ضروری است. بعد از بروزرسانی، امکان به اشتراک گذاری اسلایدها در فضای ابری اختصاصی مایکروسافت‌تان اضافه خواهد شد. همچنین اگر از آفیس ۳۶۵ ( Office 365 ) بر روی موبایل هوشمند خود استفاده می‌کنید، شایان ذکر است که این ویژگی ها به صورت یک آپدیت برای این نرم افزار عرضه خواهد شد. تیم توسعه دهنده‌ی پاورپوینت متذکر شد که ویژگی هایی همچون افکت های جدید متن، دیتا پوینت و لیست ها در بروزرسانی بعدی اضافه خواهد شد. هم اکنون می‌توانید نسخه‌ی پیش نمایش پاور پوینت را در اینسایدر مایکروسافت آزمایش کنید.

designer-updates-color-extraction-032316-final

designer-updates-multiple-images-032316-final

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*