لیفان 820

لیفان ۸۲۰ وارد می‌شود: ۲۴۰۰ سی سی چینی در راه ایران + قیمت

لیفان ۸۲۰ ،جدیدترین خودرو کمپانی چینی لیفان است که برای اولین بار با حجم موتور ۲۴۰۰ سی سی و قیمت  زیر ۱۰۰ میلیون تومان به زودی وارد بازار ایران خواهد شد.

لیفان تولید کننده‌ای  است که در خود چین اغلب به تولید دوچرخه و مشروبات الکلی می‌پرداخت اما سال ۲۰۰۵ بود که نخستین خودور خود را تولید کرد و از همان زمان صاداران برون مرزی خودور‌های لیفان کلید خورد. جدیدترین محصول این گروه تولیدی که به ایران وارد می‌شود لیفان ۸۲۰ نام خواهد داشت و قیمت آن به تازگی مشخص شده است.

لیفان ۸۲۰ را کرمان موتور در ایران عرضه می کند

لیفان ۸۲۰ توسط کرمان موتور به بازار خواهد آمد. خودوری لوکسی که به لطف موتور ۲.۴ لیتری‌اش ۱۶۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. گیبرکس به کار برده شده در این محصول ۶ سرعته اتوماتیک است. خودرو مورد بحث در رده‌ی فول سایز‌ها قرار می‌گیرد و قرار است با قیمت ۸۲ میلیون در بازار ایران به فروش برسد.

لیفان ۸۲۰ به عنوان اولین خودرو بالای ۲۰۰۰ سی سی چینی محسوب می‌شود که در بازار ایران عرضه خواهد شد. ظرفیت اصلی پیشرانه‌ی آن ۲۴۰۰ سی سی است که ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد. همچنین این خودرو قادر است دور موتور  ۵۷۰۰ دور در دقیقه را تولید کند.

لیفان 820

محصول جدید لیفان را باید تحول ساز دیگری از کرمان خودرو دانست. کاری که پیش از این با خودور جک S5 صورت گرفته بود. لیفان ۸۲۰ سدان سایز متوسط و پر امکاناتی است که لطف پیشرانه‌ی قدرتمندش توان بالایی را سبب می‌شود و به همین خاطر، در رده‌ی قیمت زیر ۱۰۰ میلیون، رقیب قابل توجهی پیش رو ندارد که  فروش بالایش را تضمین می‌کند.

گفتنی است  شرکت کرمان موتور با تولید و فروش ۴۶ هزار خودرو طی سال ۹۳، توانست به جایگاه اولین خودروساز بخش خصوصی و سومین خودرو ساز کشور دست پیدا کند.

نظر شما در مورد محصولات کمپانی خودروسازی چینی لیفان در کشورمان چیست ؟ آیا از حضور خودر های چینی در ایران رضایت دارید ؟ لیفان ۸۲۰ را چگونه ارزیابی می کنید ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. سلام
    کاش میشد با لیفان x60 عوض میکردن
    خود شرکت تحویل بگیره با الباقی نقدی و ایکس هشتاد بهمون بده تا از ضرر زیاد مون جلوگیری بشه !!
    X60. دارم?

  2. توی تایپ یکم دقت کنین ۵تا غلط املایی داشتین از ۲۰میگیرین ۱۵ :Approve: دفعه بعد فک کنم اختلاف متن میزارین پیدا کنیم :Overjoy: