بدنه پلاستیکی LG G5

تماشا کنید: بدنه ال جی جی 5 ترکیبی از فلز و پلاستیک است !

ال جی پرچم دار جدید خود یعنی گوشی ال جی جی 5 ( LG G5 ) را دوم اسفند ماه در جریان نمایشگاه MWC 2016 معرفی کرد.یکی از ویژگی های این گوشی که ال جی مانور زیادی بر روی آن داد ، بدنه فلزی G5 است.اما امروز سندی ویدیویی منتشر شده که نشان می دهد که LG در بدنه ال جی جی 5 علاوه بر فلز از پلاستیک نیز استفاده کرده است !

حدود یک ماه پیش بود که برای نگاهی نزدیک به پرچم دار جدید کمپانی ال جی ، به دفتر نمایندگی این شرکت در ایران دعوت شدیم و فرصتی دست داد تا از نزدیگ با گوشی ال جی جی 5 ( LG G5 ) ملاقات کنیم.در این بررسی اولیه یک گوشی با بدنه تمام فلزی و ظاهری زیبا پیش روی ما بود و هیچ اثری از پلاستیک در بنده آن دیده نمی شد.

بدنه ال جی جی 5

با این حال ، امروز ویدیویی منتشر شده که نشان می دهد که بدنه ال جی جی 5 با روکشی از فلز و باطنی پلاستیکی طراحی و عرضه گردیده است.این ویدیو توسط کانال یوتیوب JerryRigEverything که به کالبدشکافی گجت های دیجیتالی مشهور است منتشر شده.این کانال پس از کالبدشکافی و بررسی قطعات داخلی ال جی G5 ، بدنه آن را با یک چاقو خراش داده و نتیجه جالب این است که ظاهرا زیر پوشش فلزی بدنه ال جی جی 5 ، از پلاستیک ساخته شده است !


همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده کردید ، بدنه ال جی جی 5 با پوششی از آلومینیوم پوشانده شده و زیر آن لایه ای خاکستری رنگ از پلاستیک وجود دارد.

البته این موضوع نمی تواند یک ضعف در این گوشی باشد.این روش جالب ال جی را حتمی می توان یکی دیگر از خلاقیت های جدید پرچم دار امسال این کمپانی کره ای دانست.چرا که از نظر فنی ، ال جی با قراردادن پوششی از فلز بر روی پلاستیک ، علاوه بر ایجاد استحکامی بالاتر در دستگاه ، ظاهری زیبا برای گوشی را با پوشش آلومینیومی به ارمغان آورده است.

هرچند که دیگر نمی توان ادعای تمام فلزی بودن بدنه ال جی جی 5 را یک اداعای صحیح دانست !

نظر شما درباره این موضوع چیست ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. جالبه همیشه ال جی بر تمام فلزی بودن این پرچمدار زشت مانور میداد…حالا با این رسوایی چکار میخواد بکنه خدا میدونه…زشت بودن کم نبود که پلاستیکی بودن گوشی هم شد قوز بالا قوز…ال جی هیچ خلاقیتی به جز زشتی در این گوشی پیاده نکرده…چند روز دیگه هم مشکلات قسمت دکمه ی فیزیکی ته گوشی هم خبر ساز میشه…با تشکر

  2. حتما دلیل داشته ، یکی مستحکم شدن دستکاه چون به تنهایی الومنیوم محکم نیست و احتمال زیاد این گوشی از کربن فشرده برای بدنه ی زیریش استفاده کرده که هم مقاوم در برابر ضربه ، فشار ، حرارته ، دلیل دیگه میتونه این باشه که الجی خواسته گوشی رو سبک تر کنه و به این دلیل نخواسته تمام فلزیش کنه