اپلیکیشن +Boost اچ تی سی

اپلیکیشن +Boost اچ تی سی به گوشی شما جان تازه‌ای خواهد بخشید

کمپانی اچ تی سی در امروز در کنار رونمایی از پرچم‌دار تازه وارد خود گوشی هوشمند اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) از یک اپلیکیشن مخصوص گوشی‌های اندرویدی به نام +Boost نیز رونمایی کرد. این اپلیکیشن وظیفه دارد تا گوشی شما را سازمان‌دهی کرده و موجب بهبود کلی عملکرد همچنین افزایش سرعت آن شود.

کمپانی تایوانی اچ تی سی در کنار پرچم‌دار خود اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) از یک اپلیکیشن جذاب مخصوص گوشی‌های اندرویدی نسخه آب‌نبات‌چوبی به بالا نیز رونمایی کرد که کاربران هم‌اکنون می‌توانند آن را از گوگل پلی دریافت کنند.

این اپلیکیشن که +Boost نام‌گذاری شده است قصد دارد تا اطلاعات موجود درون‌گوشی شما را ساماندهی کرده و با تقویت بخش‌های نرم‌افزاری گوشی استفاده بهینه‌تر را ممکن سازد.

نخستین کارایی آن پاک‌سازی اطلاعات غیرضروری موجود در گوشی مانند فایل‌های کش، نصب کننده‌های اپلیکیشن و درهم بودن تبلیغات موجود است. +Boost علاوه بر آن دارای ابزاری به نام  Smart Boost  یا «افزایش هوشمند» است که موجب آزاد کردن حافظه اشغال شده گوشی به‌منظور بهبود در عملکرد کلی دستگاه است.

اپلیکیشن +Boost اچ تی سی

به‌طورکلی ابزار‌هایی که از وظایف در حال اجرای گوشی شما می‌کاهند منجر به افزایش ظرفیت رم و در نهایت سرعت گوشی شما خواهند شد. اپلیکیشن +Boost همچنین می‌تواند زمانی که یک اپلیکیشن برای مدت طولانی غیرقابل استفاده است شما را به‌وسیله ارسال نوتیفیکیشن آگاه سازد.

ورود اچ تی سی به جمع توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری می‌تواند بخش عظیمی از آینده این کمپانی تایوانی را تشکیل داده و چه‌بسا روح تازه‌ای به آن بدمد. درحالی‌که اپلیکیشن‌های سازمان‌دهی زیادی مانند Clean Master در بازار موجود هستند، به نظر می‌رسد که یک‌بار امتحان کردن این برنامه تازه‌وارد جذاب باشد.

بنابراین اگر قصد دارید تا جان تازه‌ای به گوشی اندرویدی خود ببخشید و تمامی مصارف آن اعم از انرژی باتری و اپلیکیشن‌های آزاردهنده را سازمان‌دهی کنید، به نظر می‌رسد که اپلیکیشن +Boost می‌تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*