صفحه نمایش همیشه روشن lg و Samsung

غیرفعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن ” Always On ” گلکسی اس ۷ و ال جی جی ۵

دو پرچمدار کره‌ای ال جی جی ۵ و گلکسی اس ۷ سامسونگ امسال از ویژگی بازیابی شده‌ای به نام صفحه نمایش همیشه روشن ” Always On “دوباره رونمایی کردند. به وسیله این ویژگی می‌توانید اطلاعات ابتدایی گوشیتان را بدون روشن کردن آن مشاهده کنید. اما این ویژگی چگونه غیرفعال خواهد شد؟

پرچمداران امسال دو کمپانی ال جی و سامسونگ ویژگی جالبی را دوباره به این عرصه آوردند که برای چندین سال خبری از آن‌ها در گوشی‌های هوشمند نبود. روی صحبت ما ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن است که به کاربران این امکان را خواهد داد تا اطلاعات ابتدایی و مورد نیازشان را در هر زمان که نیاز داشتند بدون روشن کردن صفحه نمایش گوشی مشاهده کنند.

صفحه نمایش همیشه روشن چگونه مفید خواهد بود؟

به عقیده ما صفحه نمایش همیشه روشن می‌تواند یکی از اتفاقات خوب گوشی‌های هوشمند سال ۲۰۱۶ باشد. وجود چنین چیزی نا تنها به باتری گوشی هوشمند شما لطمه نخواهد زد، بلکه موجب کاهش مصرف آن نیز خواهد بود. در صفحات نمایش معمولی هر وقت که نیاز داشته باشید تا به عنوان مثال گوشیتان را چک کنید که آیا پیامی برای شما ارسال شده و یا نوتیفیکیشنی دریافت کرده‌اید یا نه مجبور هستید صفحه نمایش گوشیتان را برای چند ثانیه روشن کنید. این کار موجب می‌شود تا صفحه نمایش از منابع باتری شما استفاده کند. اما اگر اسمارت فون شما از ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن بهره مند باشد، این صفحه نمایش با نمایش اطلاعاتی ساده بر روی صفحه نمایش شما و استفاده از دو رنگ سیاه و سفید، منابع جزئی از باتری گوشی شما را مورد استفاده قرار می‌دهد. بنابر‌این می‌تواند گفت که چنین ویژگی می‌تواند برای هر گوشی هوشمندی مفید باشد. اما شاید شما به این ویژگی علاقه‌ای نداشته باشید. دو گوشی هوشمند سامسونگ اس ۷ و اس ۷ اج به شما این امکان را خواهند داد تا ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن را به صورت غیر فعال درآورید. برای این کار چه باید کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

غیرفعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن در گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج

مرحله اول: ابتدا انگشت خود را به سمت پایین سوایپ کنید تا منوی آبشاری تنظیمات برای شما نمایان شود.

صفحه نمایش همیشه روشن lg و Samsung

مرحله دوم: حال در بین گزینه‌ها مطابق تصویر زیر به دنبال گزینه Always On Display بگردید. با فشردن آن، آیکون قابل مشاهده به صورت خاکستری درخواهد آمد و این به معنی غیرفعال شدن ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن گوشی شما خواهد بود.

صفحه نمایش همیشه روشن lg و Samsung

غیرفعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن در ال‌جی جی ۵

مرحله اول: برخلاف سامسونگ، ال‌جی تنظیمات مربوط به صفحه نمایش همیشه روشن گوشی هوشمند خود را در منو آبشاری قرار نداده است. برای این کار ابتدا وارد بخش تنظیمات شوید. سپس از زبانه‌های بالا به قسمت Display مراجعه کنید.

صفحه نمایش همیشه روشن lg و Samsung

مرحله دوم: در بین گزینه‌ها به دنبال Always-on Display بگردید. با قرار دادن آن در حالت off این ویژگی بر روی گوشی هوشمند شما غیرفعال خواهد شد.

صفحه نمایش همیشه روشن lg و Samsung

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. ممنون از شما عالی بود این توضیحات