عرضه جدیدترین لامپ‌های LEDشارپ

 

شارپ اعلام كرد كه تا پایان تابستان 2012 گلچینی از جدیدترین و منحصر به‌فرد‌ترین لامپ‌ و چراغ‌های سقفی و دیواری LED مخصوص نورپردازی‌های داخلی، منازل و گالری‌ها را وارد بازار خواهد كرد.این مجموعه شامل لامپ‌هایی با قطر 4 و 6 اینچ در كلیه اشكال گرد و مربع و رنگ‌های متنوع و همچنین روشنایی‌های سقفی با ابعاد 2'x2' و 2'x4'خواهد بود كه مجهز به تكنولوژی تراشه Zenigata می‌باشند و این توانایی را دارند كه به‌میزان بسیار بالایی از تبدیل انرژی به گرما جلوگیری كرده و راندمان خوبی از صرفه‌جویی در مصرف انرژی ارائه دهند.

این لامپ‌ها كه از نظر كیفیت رنگی نیز ارتقا یافته‌اند و كارایی بهتری نسبت به تولیدات فعلی موجود در بازار مثل لامپ‌های مهتابی، هالوژن، فلورسنت و حتی هالیدهای فلزی و یا سرامیكی دارند، سطوح رنگی اشباع شده را با كیفیتی پدیدار می‌سازند كه CRI ( اندیس نمود رنگ) آن‌ها بالاتر از 90+ باشد. این لامپ‌ها نور فرابنفش حامل جیوه كه بسیاری از روشنایی‌های موجود در بازار حامل آن هستند و باعث محو‌شدن رنگ‌ها در محیط‌هایی مثل گالری‌ها ( كه ارزش نمایش نور بر تابلوها بسیار مهم است) می شوند، را از خود ساطع نمی‌كنند و همچنین بار HVAC ( تهویه مطبوع ) را نیز در محیط كاهش می‌بخشند.

لامپ‌های LED شارپ عمر خوبی داشته و تقریبا حدود 50,000 ساعت كار می‌كنند و افت نور ندارند. چراكه طراحی این تولیدات با تاكید بر"كیفیت نور" بوده و به اصل نوردهی‌ موضعی و كنترل نوری همراه با حفظ كیفیت رنگ پایبند هستند. این لامپ ها همچنین دارای كلیه استانداردهای Design Lights Consortium، California Title 24، Chicago Plenum guidelines و ENERGY STAR® می باشند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*