با پیغام خطای باز نشدن مسنجر اندروید بر روی دستگاه خود خداحافظی کنید

یکی از باگ‌های اعصاب خورد کن و رایج گوشی‌های اندرویدی، نقش بستن پیغام خطای «باز نشدن مسنجر اندروید» است. این باگ که اکثرا بر روی دستگاه‌های نکسوس گوگل مشاهده شده است، ممکن است شما را نیز دچار خود کرده باشد. در این مقاله راه حلی برای مقابله با آن مطرح خواهیم کرد.

درست همانند سایر سیستم‌عامل‌ها، سیستم عامل پرطرفدار گوگل اندروید هم خالی از باگ‌ها و پیغام‌های خطای مختلف نیست. هرچند که چندی نمی‌گذرد این باگ‌ها و مشکلات با ارسال یک به‌روزرسانی از ریشه حل می‌شوند با این حال تعدادی از این مشکلات حتی پس از به‌روزرسانی نیز حل نشده و کماکان موجب آزرده خاطر کردن کاربران می‌شوند.

یکی از قدیمی‌ترین باگ‌ها که همچنان اندروید میزبان آن است، همان باگ فریز شدن و کار نکردن مسنجر در هنگام اجرا از طریق بخش آخرین اپلیکیشن‌ها است. پس از آن که این اپلیکیشن به حالت فریز درمیاید بر روی صفحه شما پیغامی مبنی بر باز نشدن مسنجر اندروید Could not start Messenger نقش می‌بندد. بدین ترتیب شما مجبور خواهید بود تا پس از نمایش این پیغام باری دیگر اپلیکیشن مسنجر را اجرا کنید.

در حالی که وجود چنین مشکلی برای برخی از کاربران به دردسری همیشگی تبدیل شده است، آن‌ها در انجمن گفتگوی رسمی گوگل نکسوس از وجود این باگ که در سیستم‌عامل اندروید ۵.۰ آب‌نبات چوبی شدت گرفته است شکایت کرده‌اند. کاربران شاکی عنوان کرده‌اند که این باگ نه تنها منجر به از کار افتادن و نمایش پیغام بازنشدن مسنجر اندروید می‌شود بلکه مسنجر فیس بوک را نیز تحت شعاع خود قرار داده و دقیقا به همین صورت این مسنجر را می‌بندد. این قضیه در حالی رخ می‌دهد که دو مسنجر اندروید و فیس بوک هیچ رابطه‌ای با یکدیگر ندارند. بنا بر گزارش‌ها منتشر شده در این انجمن گفتگو، اکثر دستگاه‌های دچار شده به این باگ نکسوس گوگل بوده‌اند اما در این بین برخی از گوشی‌های هوشمند سری گلکسی سامسونگ و یا سایر برندها نیز به این باگ دچار شده‌اند.

عدم نمایش پیغام خطای «باز نشدن مسنجر اندروید»

تا بدین لحظه هیچ راه حل قطعی و همیشگی برای پیغام خطای باز نشدن مسنجر اندروید معرفی نشده است اما در اینجا یک راهی هست که می‌تواند شما را از شر نمایش دائمی این پیغام اعصاب خورد کن نجات دهد. برای این کار کافی است در هنگان خروج از دو اپلیکیشن مسنجر اندروید و مسنجر فیس بوک از کلید «هوم» استفاده کنید. ظاهرا این باگ وقتی در سیستم شما شکل می‌گیرد که برای خارج شدن از برنامه بر روی کلید «بازگشت» ضربه می‌زنید. بدین ترتیب دیگر پیغام خطای اعصاب خورد کن Could not start Messenger بر روی دستگاه شما نمایان نخواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*