پیش نمایش اندروید N

نسخه‌ی دوم پیش نمایش اندروید N خبر از جزئیات باتری می‌دهد

همان‌طور که می‌دانید نسخه اول پیش نمایش اندروید N در اوایل اسفندماه برای توسعه دهندگان منتشر شد و یک ماه پس از آن پیش نمایش دوم این سیستم عامل محبوب برای توسعه دهندگان در دسترس قرا گرفت. از آن زمان تاکنون طرفداران اندرویدی مشتاق به دیدن ویژگی‌های جدید اندروید N هستند، البته مدت زیادی نیست که پیش نمایش اندروید N منتشر شده و تغییرات انگشت شماری در آن یافت می‌شود. به عنوان نسخه دوم پیش نمایش این سیستم عامل، وجود چند باگ چندان تعجب‌آور نیست اما باگی که اخیرا مشخص شده است بیشتر به چشم می‌خورد.

یکی از ویژگی‌های کاربردی سیستم عامل اندروید وجود تاریخچه مصرف باتری است، اما ظاهرا این ویژگی در نسخه پیش نمایش جدید توسعه دهندگان اندروید N وجود ندارد. به هر حال اگر شما نسخه جدید پیش نمایش اندروید N را نصب کنید، اطلاعات دقیقی از باتری در نمودار فانتزی مشاهده می‌کنید، این اطلاعات فقط یک نمودار بوده و هیچ جزئیاتی برای کاربر وجود ندارد.

اندروید N

این بدان معنا است که هیچ داده‌ای درباره عمر باتری برای کاربران نمایش داده نمی‌شود تا عمر باتری را در زمان اتصال به وای فای و یا جی پی آر اس (GPRS) مشاهده کنند. ظاهرا این ویژگی در نسخه بعدی پیش نمایش دوباره باز خواهد گشت. با توجه به گزارشات جدید منتشر شده، این مشکل در حال حل شدن است.

مشکل به وجود آمده بسیار کوچک بوده و با توجه به اینکه یک نسخه پیش نمایش برای توسعه دهندگان است، چندان روی کاربر تاثیر ندارد. حداقل به عنوان یادآوری برای حل این باگ در نسخه بعدی اندروید، تاثیر گذار است و اکنون کسی پردازش‌های پیچیده‌ای را با این سیستم عامل انجام نمی‌دهد، در اصل هنوز نیاز به این ویژگی نیست. به طور خلاصه‌وار توسعه دهندگان به‌صورت روزمره از ویژگی نمایش جزئیات باتری استفاده نمی‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*