تسلا مدل S 75D

خودروی تسلا مدل S 75D قبل از رونمایی لو رفت

همان‌طور که می‌دانید کمپانی خودروسازی تسلا به‌تازگی مدل اس خود را با طراحی جدید و تغییرات جزئی به‌روز کرد؛ اما به نظر می‌رسد که این تنها اتفاق مهمی که درون کمپانی تسلا رخ داده، نبوده و این سازنده‌ی محبوب خودروهای هوشمند در حال ساخت اتومبیل تسلا مدل S 75D است.

ساخت این خودرو توسط Electrek لو رفت. گویا تسلا مدل S 75D در سایت متعلق به سازمان محافظت از محیط زیست کالیفورنیا لیست شده بوده و سایت خبری Electrek نیز متوجه این موضوع شده است.

آنچه مشخص است، می‌توان تسلا مدل S 75D را یک خودروی دوستدار محیط زیست خواند که هوا را آلوده نمی‌کند، زیرا این اتومبیل در لیست خودروهایی قرار گرفته است که مناسب برای هوای پاک هستند و برای محیط زیست آسیب چندانی ندارند.

تسلا مدل S 75D

کمپانی تسلا هنوز اقدام به فروش تسلا مدل S 75D نکرده است. هرچند با توجه به شماره مدلی که این خودرو دارد می‌توان آن را بین خودروی S 70D و مدل S 85D قرار دارد. سایت خبری Electrek به این موضوع اشاره کرده است که احتمال دارد اتومبیل جدید تسلا از باتری 75 کیلو وات ساعت استفاده کند و این یعنی با هر بار شارژ کامل، خودروی جدید تسلا می‌تواند مسافت بالایی را طی کند.

در حال حاضر هنوز اطلاعات چندانی در مورد زمان رونمایی از این خودرو را در اختیار نداریم؛ اما می‌توان حدس زد که باید در مراحل پایانی ساخت خود باشد و به‌زودی شاهد رونمایی از تسلا مدل S 75D خواهیم بود. مشخص نیست که تسلا قصد دارد خودروی خود را در یک مراسم باشکوه رونمایی کند و یا تصمیم گرفته که تنها به قرار دادن این خودرو در لیست اتومبیل‌های سایت خود بسنده کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*