ساعت‌های هوشمند نکسوس با سیستم عامل Android Wear ساخته می‌شوند (شایعه)

شرکت گوگل همیشه به دنبال ارائه بهترین دستگاه‌ها با قیمت‌های مناسب است، جدا از سرویس‌های عالی که در دسترس کاربران خود قرار داده دستگاه‌های بسیاری را نیز روانه بازار کرده است. در حال حاضر این شرکت گوشی‌های هوشمند خود را با برند نکسوس و همکاری دیگر شرکت‌های تولیدکننده روانه بازار می‌کند، اما آن‌طور که پیدا است قصد دارد که ساعت‌های هوشمند نکسوس را هم به بازار عرضه کند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که آگاه هستید در حال حاضر گجت‌های پوشیدنی از اهمیت ویژه‌ای در میان دستگاه‌های جدید قرار دارند و می‌توان گفت برخی از آن‌ها در زندگی روزمره افراد تاثیر گذار هستند. به هر حال شرکت گوگل هم قصد دارد از سیستم‌عامل پوشیدنی خود یعنی Android Wear در دستگاه‌های اختصاصی خود استفاده کند، هم‌اکنون دستگاه‌های بسیاری با این سیستم‌عامل در بازار جهانی وجود دارند.

با توجه به گزارش‌های منتشر شده از سوی Android Police گوگل قصد دارد که ساعت هوشمند خود را با سیستم‌عامل اختصاصی خود را تا پایان سال جاری روانه بازار کند. گزارش‌ها نشان می‌دهد که گوگل در حال کار بر روی این دستگاه است. به هر حال دستگاه‌های نکسوس بسیاری مانند گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در بازار وجود دارند، اما اگر ساعت‌های هوشمند هم به آن‌ها اضافه شود تاثیر بسیاری در فروش خواهد داشت و کاربران زیادی هم خود را برای خرید آماده می‌کنند.

در ادامه گزارش‌های اعلام شده که شرکت گوگل دو ساعت هوشمند را با نام‌های Angelfish و Swordfish خواهد ساخت و روانه بازار می‌کند، این دو قرار است ظاهری شبیه به موتو ۳۶۰ و نسخه دوم Urbane ال جی داشته باشند، علاوه بر این شایعه شده که از اتصال LTE پشتیبانی می‌کنند، همچنین اعلام شده که ضخامت نسخه بزرگ‌تر آن تنها ۱۴ میلی‌متر خواهد بود.

آن‌طور که پیدا است ساعت هوشمند Swordfish کوچک‌تر بوده و ویژگی‌های محدودتری را هم دارد، این دستگاه به سنسور ضربان قلب، جی پی اس و اتصال LTE مجهز خواهد بود و حدس رسانه‌های انگلیسی زبان این است که یک دستگاه جایگزین و مقرون به‌صرفه برای دیگر دستگاه‌های بازار است. از سوی دیگر ساعت‌های هوشمند نکسوس قطعا عملکرد بسیار خوبی را در بازار جهانی خواهند داشت و شاید در آینده در مدل‌های بیشتری تولید شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*