دانلود Prisma 1.0 اندروید

به‌روزرسانی جدید یک روز پس از عرضه؛ دانلود Prisma 1.0 اندروید

تنها یک روز پس از عرضه‌ی اپلیکیشن پریسما اینک لینک دانلود Prisma 1.0 با رفع مشکلات قبلی نظیر شلوغی سرورهای و همچنین اضافه شدن یک کلید برای ذخیره تصاویر بر روی حافظه داخلی دستگاه اندرویدی شما منتشر شده است. در انتهای این مطلب شما می‌توانید نسخه‌ی جدید این اپلیکیشن را دریافت کنید.
روز گذشته در خبری مفصل به عرضه‌ی اپلیکیشن Prisma (پریسما) برای سیستم عامل اندروید پرداختیم. به طور خلاصه‌وار باید گفت که Prisma تا پیش از این اپلیکیشنی محبوب نزد کاربران آی او اس بود. حال اندرویدی‌ها دو روزی است که مشغول استفاده از این اپلیکیشن هستند و صدها هزار نفر به دریافت آن پرداخته‌اند.

دانلود Prisma 1.0 اندرویداین اپلیکیشن مبتنی بر هوش مصنوعی به لطف اتصال به سرورهای خود کاربران را قادر می‌سازد تا به‌صورت آنلاین تصاویر خود را به نقاشی‌هایی هنری تبدیل کنند و زیبایی خاصی را به آن ببخشند. علاقه‌مند به کدام سبک از نقاشی هستید؟ تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و از چندین افکت نقاشی هنری متنوع یکی را برگزینید. پس از اعمال افکت اگر به مذاقتان خوش نیامد، می‌توانید بدون بازگشت به عقب یک فیلتر دیگر را اعمال کنید. افکت‌های این اپلیکیشن بسیار جذاب و زیبا هستند و حس تماشای یک نقاشی واقعی را به شما القا خواهند کرد.

شما هم این اپلیکیشن را دانلود کرده‌اید؟ قطعاً با مشکل کندی سرعت و شلوغی شدن سرورهای این اپلیکیشن در هنگام تبدیل تصاویر خود مواجه شده‌اید. در کنار این مشکل، نسخه‌ی اندرویدی Prisma هیچ کلیدی تحت عنوان “Save” برای ذخیره تصاویر شما ندارد و مجبور هستید تا برای استفاده از آن‌ها حتماً در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

حال تیم توسعه دهنده‌ی پریسما با عرضه‌ی یک به‌روزرسانی سعی داشته تا این اشکالات را رفع کند. اینک شما با دانلود Prisma 1.0 می‌توانید تصویر خود را بر روی حافظه داخلی دستگاه اندرویدی خود ذخیره کنید. علاوه بر آن تیم توسعه دهنده با اعمال تنظیمات تازه‌تری بر روی سرورهای این اپلیکیشن، به شما امکان آن را خواهد داد تا با دانلود Prisma 1.0 مشکلات در این حوزه نیز به حداقل خود برسد. شاید سازندگان این اپلیکیشن فکرش را هم نمی‌کردند که یک شبه این برنامه بتواند به محبوبیت خوبی دست پیدا کند. برای آزمودن این نسخه می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید:

لینک دانلود Prisma 1.0 اندروید دانلود Prisma 1.0

دانلود Prisma 1.0 نسخه اندروید

لینک دانلود Prisma 2.2.1 آی او اس دانلود Prisma 1.0

دانلود Prisma 2.2.1 نسخه آی او اس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*