پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل

نسخه غیر رسمی پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل در دسترس قرار گرفت

بازی پوکمون گو (Pokemon GO) هم اکنون یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دو سیستم عامل اندروید و iOS به شمار می‌رود و افراد زیادی را به خیابان‌ها کشانده است. اما با این حال کاربران ویندوز 10 موبایل تاکنون از آن بی بهره بوده‌اند. اگر به خاطر داشته باشید، هفته گذشته گزارشی مبنی بر طراحی اپلیکیشن پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل توسط یک توسعه دهنده منتشر شد.

پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل در دسترس قرار گرفت

این توسعه دهنده در گزارش خود از سختی کار و به اتمام رساندن این پروژه و حتی کنار گذاشتن آن به طور موقت حرف زده بود. اما ST-Apps از هفته گذشته تاکنون با موج وسیعی از درخواست کاربران ویندوز 10 موبایل یا همان ویندوز فون 10 مواجه شده است. به همین دلیل حالا این پروژه به عنوان سیاست اصلی گروه ST-Apps شناخته می‌شود و نسخه بتا از اپلیکیشن غیر رسمی پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل منتشر شده است. حالا کاربران این سیستم عامل می‌توانند این برنامه را به راحتی بر روی گوشی خود اجرا کنند.

این نسخه از بازی پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل به صورت جهانی طراحی شده است و شما در همان جهانی به شکار پوکمون‌ها می‌پردازید که دوستانتان در اندروید و iOS در آن حضور دارند. این اپلیکیشن PoGo-UWP نام دارد و علی رغم عدم پشتیبانی آن از جلوه‌های سه بعدی و واقعیت افزوده نسخه اصلی بازی، در دنیای مشترک جهانی به گشت و گذار می‌پردازید.

با این حال طبق ادعای توسعه دهنده، کاربران ملزم به ایجاد یک اکانت آموزشی پوکمون هستند و باید حتما پوکمون اولیه خود را از طریق یک گوشی اندرویدی یا آیفون انتخاب کنند (بدین منظور پیشنهاد می‌کنیم حتما از Bluestacks استفاده کنید). جزئیات مربوط به نحوه راه اندازی این نسخه غیر رسمی پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل را می‌توانید در این لینک مطالعه کنید. البته توجه داشته باشید که جهت نصب برنامه دو روش پیش رویتان قرار می‌گیرد؛ روشی برای کاربران مبتدی و روشی دیگر برای کاربران حرفه‌ای. روش دوم تنها به توسعه دهندگان ویندوز 10 موبایل یا همان ویندوز فون 10 پیشنهاد می‌شود.

پوکمون گو برای ویندوز 10 موبایل

نکته دیگر این که نیانتیک می‌تواند با ارسال نامه‌ای به توسعه دهندگان این برنامه یا دسترسی به API آن، پروژه PoGo-UWP را با شکستی بزرگ مواجه کند. علاوه بر این مشاهده باگ‌های متعدد در این نسخه آزمایشی کاملا طبیعی است. یکی از این مشکلات زمانی رخ می‌دهد که کاربر بخواهد پس از شکار یک پوکمون، وارد بخش نقشه یا یکی از ایستگاه‌های بازی شود.

کاربران ویندوز 10 موبایل مایکروسافت بی صبرانه منتظر عرضه نسخه رسمی بازی پوکمون گو برای این سیستم عامل هستند. این درخواست ثبت شده در سایت معروف Change.org هم اکنون بیش از 100 هزار امضا دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*