نماد تجاری ساعت گیر اس ۳ کلاسیک توسط سامسونگ ثبت شد

نماد تجاری ساعت گیر اس ۳ کلاسیک توسط سامسونگ ثبت شد

همانطور که می‌دانید سامسونگ در حال آماده سازی شرایط برای عرضه‌ی نسل جدید ساعت‌های هوشمند سری گیر اس خود است و حالا با ثبت نماد تجاری گیر اس ۳ کلاسیک (Gear S3 Classic) به نظر میرسد که این کمپانی کره‌ای قصد دارد یک مدل کلاسیک از نسل بعدی اسمارت واچ‌ خود را نیز تولید کند.
سامسونگ گیر اس ۲ در حال حاضر به عنوان پرچمدار ساعت‌های هوشمند این کمپانی در بازار وجود دارد و از محبوبیت فوق العاده‌ای نیز برخوردار است. گیر اس ۲ در دو مدل عرضه شده که اولی دارای یک ظاهر اسپورت و مدرن است و سامسونگ آن را به عنوان مدل استاندارد به فروش می‌رساند. اما مدل دوم این ساعت دارای ظاهری مشابه ساعت‌های آنالوگ قدیمی است و به همین دلیل هم در بازار آن را با نام گیر اس ۲ کلاسیک می‌شناسند.

نماد تجاری ساعت گیر اس ۳ کلاسیک توسط سامسونگ ثبت شد

حالا سامسونگ برای نسل بعدی ساعت‌های هوشمند خود نیز احتمالا همین رویه را در پیش گرفته است و با ثبت نماد تجاری گیر اس ۳ کلاسیک در کشور کره‌ی جنوبی، نشان می‌دهد که این ساعت هم حداقل در دو مدل روانه‌ی بازار خواهد شد. تاریخ ثبت این نماد تجاری به ۵ روز قبل برمی‌گردد و احتمالا نشان دهنده ی آن است که به زمان عرضه‌ی این محصول نزدیک‌تر شده‌ایم و در یکی از نمایشگاه‌های محصولات الکترونیکی پیش رو مانند IFA، احتمالا از این ساعت هوشمند رونمایی خواهد شد.

گیر اس ۳ کلاسیک صفحه‌ای دایره‌ای خواهد داشت

هفته‌ی پیش نیز گزارشی منتشر شده بود که نشان می‌دهد ساعت گیر اس ۳ سامسونگ قرار است با تعداد قابل توجهی از سنسورهای بیوزیستی و آنالیزی جدید عرضه شود که این موضوع آن را به یکی از محبوب‌ترین گجت‌های پوشیدنی برای ورزشکاران و افراد دارای فعالیت‌های بیرون از خانه تبدیل خواهد کرد. در ضمن همان رابط کاربری دایره‌ای شکل و منوی منحصر به فرد گیر اس ۲ که طرفداران زیادی نیز بین کاربران پیدا کرده، قرار است در گیر اس ۳ کلاسیک و مدل استاندارد آن باز هم به کار رود و این به معنای آن است که باز هم شاهد یک طراحی دایره‌ای برای بدنه‌ی این ساعت خواهیم بود.

گفتنی است که نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی IFA 2016 قرار است از تاریخ دوم ماه سپتامبر (دوازدهم شهریور ماه) آغاز شود و در این مراسم که به مدت پنج روز و در شهر برلین ادامه خواهد داشت، احتمالا از ساعت‌های Gear S3 و مدل کلاسیک آن توسط سامسونگ رونمایی انجام خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*