شکنجه آیفون 7

تماشا کنید: شکنجه آیفون 7 به روش‌های مختلف !

نابود کردن یک گوشی جدیدِ گرانقیمت چه لذتی دارد؟ شاید احمقانه باشد، اما هر بار که اپل آیفون جدیدی معرفی می‌کند، سیلی از ویدئوهای شکنجه آیفون سرازیر می‌شود. در این مطلب، چند ویدیو از شکنجه آیفون 7 به روش‌های مختلف را تماشا خواهید کرد.

کاربران راه‌های خلاقانه و شگفت‌آوری هم به کار می‌برند: خرد کردن، خم کردن، انداختن در آتش و هر راهی که بتوانند اثبات کنند آیفون خراب شدنی نیست. ما هم علاقه‌مندیم بگوییم که هیچ آیفونی در این ویدئوها آسیبی ندیده است، اما قطعاً دروغ خواهد بود.

ایجاد پورت هدفون با دریل برقی روشی عجیب برای شکنجه آیفون 7

سریال خراب کردن‌های گوشی در اختیار فردی به نام Taras Maksimuk –معروف به TechRax – است. وی ویدئویی با نام «روشی منحصربه فرد برای ایجاد پورت هدفون بر روی آیفون 7» منتشر کرد و از آن پس بود که او تیتر یک خبرها شد. وی این ویدئو با دریل برقی یک سوراخ برای هدفون ایجاد می‌کند و هدفون را به آن اتصال می‌دهد، سپس چنین وانمود می‌کند که همانند پورت 3.5 میلیمتری کار می‌کند. البته که کار نمی‌کند و اگر شما این کار را انجام بدهید، گوشی‌تان را از دست خواهید داد.

آزمایش خرد و خم کردن آیفون 7

این آزمایش که توسط JerryRigEverything انجام گرفته کمی علمی تر از قبلی است و میزان پایداری و دوام آیفون 7 را می‌سنجد. او از چکش های مختلفی با درجه سختی متفاوت استفاده می‌کند و درنهایت نتیجه می‌گیرد که صفحه لمسی و لنز دوربین از جنس یاقوت نیست، چرا که زود خرد می شود؛ اما وقتی یک شعله آتش را به مدت 10 ثانیه صفحه گوشی قرار می‌دهد، مشکلی به وجود نمی‌آید. همچنین او برای خم کردن آن با مشکل مواجه است و متقاعد می‌شود راه ساده ای برای خم کردن آیفون 7 وجود ندارد.

آزمایش سقوط آیفون 7

دوام آیفون 7 در سقوط آزاد بیشتر است یا آیفون 6؟ EverythingApplePro جواب این سؤال را می‌دهد. او از ارتفاع‌های مختلف آیفون را بر روی سطحی بتنی رها می‌کند. بر اساس این آزمایش‌ها، به نظر می‌رسد آیفون 7 کمی بادوام‌تر از نسل قبلی خود است. این مورد هم علمی است و هم مفید؛ زیرا نشان می‌دهد تفاوتی بین این دو گوشی وجود ندارد.

افتادن از هلی‌کوپتر

آزمایش‌های سقوط آزاد از موارد استانداردی است که انجام می‌شود؛ اما آیا آیفون 7 از سقوط از یک هلی‌کوپتر جان سالم به در می‌برد؟ نتایج نشان می‌دهد: بله می‌تواند. یک آیفون 7 توسط هلیکوپتر بالا برده می‌شود و کلید فیلم‌برداری آن نیز زده می‌شود و از بالا به پایین پرتاب می‌شود. بر خلاف تصور ویدئوی ضبط شده چندان جذاب نیست، اما آیفون 7 زنده می‌ماند و با وجود شکسته شدن صفحه آن، همچنان کار می‌کند.

دو نیم کردن آیفون 7

در HaerteTest یک گوشی آیفون 7 را از جعبه‌اش در می‌آورند، و آن را توسط یک گیره محکم می‌بندند و سرانجام آن را با استفاده از یک تیغه از وسط نصف می‌کنند. انتظار دارید چه اتفاقی بیفتد؟

شلیک با تفنگ به آیفون 7

اگر کنجکاوید بدانید آیفون 7 بعد از شلیک گلوله چه شکلی خواهد بود، افرادی در FullMag پاسخگوی شما خواهند بود. آن‌ها پی‌درپی با سلاح‌های مختلف به سمت یک آیفون 7 تیراندازی می‌کنند. در این ویدئو، گلوله با کالیبر 0.5 دقیقاً به لوگوی اپل می‌خورد و به زمین می‌افتد.

آزمایش مقاومت در برابر آب

شرکت اپل آیفون 7 را ضدآب ساخته است –این ویژگی آزمایش و تأیید شده است- اما میزان مقاومت آن در برابر نفوذ آب تا چه میزان است؟ این ویدئو از EverythingApplePro دو گوشی آیفون 7 و گلکسی s7 را به صورت کامل بررسی می‌کند. آیفون 7 به‌خوبی از پس این آزمایش بر می‌آید، حتی در عمقی بیشتر از حد مجاز اعلام شده از طرف اپل. همچنین آیفون 7 در یک استخر انداخته می‌شود و به نظر می‌رسد کاملاً سالم باشد. سازندهٔ این ویدئو هم خوش‌شانس بوده که گوشی او سالم مانده است، اما ممکن است گوشی و شانس شما متفاوت باشد. پس ما به شما توصیه نمی‌کنیم چنین آزمایشی را انجام دهید.

منجمد کردن آیفون 7

آیفون 7 از آب زنده بیرون آمد، اما اگر آن را منجمد کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟ Adrian Isen آیفون 7 و گلکسی s7 را در آب می‌اندازد و در فریزر قرار می‌دهد. پس از مدتی وقتی یخ این دو گوشی را آب می‌کند، هر دو گوشی به خوبی کار می‌کنند.

آزمایش آب جوش

در این ویدئو که بازهم توسط TechRax منتشر شده است، برای شکنجه آیفون 7 آن را در آب جوش قرار می‌دهد. در کمال تعجب باز هم سالم می‌ماند و پس از اینکه کمی خنک تر شد به خوبی کار می‌کند. او مجدداً ولی این بار به مدت طولانی تر، گوشی را در آب جوش می‌اندازد و باز هم آیفون 7 سالم می‌ماند. یک مرحله دیگر هم باقی مانده است، او دیوایس خود را درون آب نیتروژنه می‌اندازد و در کمال تعجب سالم است؛ تا اینکه سرانجام به صورت ظالمانه ای آیفون 7 خود را با چکش یخ‌شکن خرد می‌کند؛ و مسلماً بازگشتی برای این گوشی در کار نیست.

موج‌سواری در دریا؛ تفریح یا شکنجه آیفون 7 ؟

همان‌طور که دیدید آیفون 7 از غوطه ور شدن در آب سالم بیرون آمد؛ اما اگر در یک اقیانوس بزرگ و وسیع بیفتد چه اتفاقی می‌افتد؟ موج‌سواری حرفه ای به نام Kai Lenny آیفون هفت را بر روی تخته موج‌سواری خود می‌بندد و به مدت 30 دقیقه در دریا موج‌سواری می‌کند. آیفون 7 بدون هیچ گونه خراشی سالم می‌ماند. اگر هوس کردید این آزمایش را بر روی گوشی خود انجام دهید، پس از اتمام کار حتماً آن را با آب بشویید وگرنه نمک‌های حاصل از آب دریا باعث خوردگی گوشی‌تان می‌شود !

آزمایش پرس هیدرولیکی

یکی از کامل‌ترین شیوه‌ها برای شکنجه آیفون 7 قرار دادن آن زیر فشار هیدرولیکی است. در این ویدئو پس از آنکه آیفون 7 به صورت عمودی زیر دستگاه پرس قرار می‌گیرد کاملاً لِه و صاف می‌شود و تکه‌های خردشده به اطراف پرت می‌شوند. این ویدئوی زیبا در کانال Hydraulic Press انتشار یافته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. لطفا از گوشی خود بعنوان موش آزمایشگاهی استفاده نکنید با تشکر 😀