تماشا کنید: جعبه‌ای که قرار است گلکسی نوت 7 را درون آن گذاشته و تحویل دهید!

تماشا کنید: جعبه ایمن سامسونگ برای پس فرستادن گلکسی نوت 7 !

همان طور که احتمالا می‌دانید هم اکنون فروش جهانی گلکسی نوت 7 توسط سامسونگ رسما متوقف شده است. موضوعی که در هنگام معرفی رسمی آن هیچ کاربری نمی‌توانست تصورش را بکند. در هر صورت گوشی های گلکسی نوت 7 مستعد انفجار و آتش سوزی هستند و از این رو سامسونگ به جهت عدم انتشار داستانی جدید از آتش سوزی این فبلت جعبه ای ایمن طراحی کرده و برای مشتریانی که قصد پس فرستادن گلکسی نوت 7 را دارند، ارسال کرده است.

همان طور که گفته شد نسخه های جدید و رفع عیب شده گلکسی نوت 7 نیز دارای همان مشکلات مربوط به باتری و آتش سوزی و انفجار بودند.سامسونگ پس از از بررسی حادثه های آتش سوزی متعدد، این موضوع را تایید کرده و اقدام به فراخوانی دوباره تمامی گوشی های گلکسی نوت 7 کرد.

پس فرستادن گلکسی نوت 7 هم دردسر خاص خود را دارد !

از آن جا که باتری گوشی های گلکسی نوت 7 مستعد آتش سوزی هستند، شرکت سامسونگ برای بعضی از کاربران امریکایی بسته ای ویژه را ارسال کرده است تا گوشی هوشمند خود را درون آن قرار داده و از طریق آن برای پس فرستادن گلکسی نوت 7 اقدام کنند.

جعبه‌ انتقال گلکسی نوت 7 دارای عایقی ویژه است

در حقیقت این جعبه دارای ویژگی هایی است که در هنگام حمل و نقل گوشی به منظور ارائه آن به نمایندگی سامسونگ، در صورت آتش سوزی تصادفی گوشی، هیچ آسیبی به کاربر یا وسیله نقلیه آن نرسد. در واقع سامسونگ با این عمل قصد دارد به کاربران بفهماند که نگران امنیت جانی آنها بوده و از مشکلات به وجود آمده برای گلکسی نوت 7 آنها بسیار متاسف است.

در ویدئو بالا که توسط مسئولان وب سایت XDA Developers ضبط شده است یکی از این بسته ها را نشان می‌دهد که با باز کردن اولین جعبه شاهد موارد بسیار جالبی هستیم. اولین موردی که نظرمان را به سوی خود جلب می‌کند، دستکش لاتکسی است که درون بسته قرار داده شده است. بر اساس اطلاعات ذکر شده از سوی وب سایت Tom’s Hardware، این جعبه ها معمولی نبوده و هر کدام دارای موادی به صورت عایق هستند که از احتراق بیشتر آتش جلوگیری خواهد کرد. از طرفی بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی این وب سایت، دستکش مربوطه نیز بدین منظور قرار داده شده است که مواد عایق موجود بر روی بدنه جعبه ها امکان دارد بر روی دست سوزش ایجاد کند. به همین منظور بهتر است جعبه ها را با دستکش حمل نمایید.

با باز کردن درب اولین جعبه ابتدا یک دستور العمل را مشاهده خواهید کرد که چگونگی قرار گیری گوشی گلکسی نوت 7 را در این پکیج به شما آموزش می‌دهد. ابتدا گوشی را می‌بایست درون یک محفظه خاص قرار دهید. سپس تمام آن را در درون سه جعبه دیگر خواهید گذاشت و در نهایت آنها را تحویل خواهید داد. بهتر است تمامی این مراحل را با دستکش لاتکس موجود انجام دهید. البته قبل از پوشیدن دستکش ها ابتدا چک کنید که پوست دستتان به لاتکس حساسیت نداشته باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ای روزگار یهترین گوشی سال 2016 بودا حیف شد بخدا 🙁